ورود / ثبت نام

ورود

1. pouyafakhri
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. شنبه , 22 تیر 1392 20:55
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت تمام كاربران اين سايت. 

پيش از همه به شما توصيه ميكنم كه به آدرس زير رفته و مطلب را (اگر نخوانديد) بخوانيد:

http://www.apple-nic.com/forum/آموزش-دریافت-گیفت-کارت-رایگان.html

اگر خوانديد،حتماً متوجه شديد كه براي دانلود برنامه منتقل ميشويد به آيتونز و براي دانلود از آيتونز،نياز با اپل آيدي هست. دقيقاً مشكل همين جاست. من اپل آيديم مشكلي داره و اين مشكل با يه گيفت آيتونز حل ميشه. حتماً از قيمت گيفت تو بازار خبر دارين!

اشتباه نكنيد. منظورم اينه كه كار من ٥٠ درصدي حله؛بعني ممكنه كه با گيفت حل نشه. اون وقت پولم هدر رفته  

ميخواستم بدونم اينجا كسي مرد و قابل اعتماد داريم؟!!!

از كاربراني كه اين پست رو ميخونن تقاضا دارم كه اگر ١ يا ٢ نفر برن و از آدرس زير برنامه دانلود كنن،اونوقت من ميتونم كه به اندازه ي ١ دلار گيفت بخرم و كارم رو انجام بدم. 

فقط من بلد نيستم كه چه جوري بايد دلار با مقدار كم رو (١دلار) به گيفت آيتونز تبديل كرد!اگر كسي ميدونه لطفاً بگه. 

اگر كسي اين مردونگي رو كرد،لطفاً كامنت بذاره و اطلاع بده. 

m.freemyapps.com/share/url/ff328e7d" target="_blank">http://m.freemyapps.com/share/url/ff328e7d
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
من خودم از این سرویس استفاده می کنم. ولی گیفت 1 دلاری نداریم! شما اپیلیکیشن های رایگان رو دانلود کنید. امتیازتون به 3000 که رسید کارت 10 دلاری رو redeem کنید. تقریبا 1 تا 1.5 ماه طول می کشه! با معرفی دوستان هم نهایتا 2 تا 3 هقته می تونید زمان رو کوتاه کنید. خلاصه من 3 ساله از این سرویس استفاده می کنم و شما باید برای این سرویس حوصله به خرج بدید!
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز اولا که ارسال مطالبی با عنوان کمک، خواهش و ... ممنوع است./ در ضمن انجمن هیچ مسئولیتی در برابر لینک گیفت شما ندارد./ شما نمیتونید از تعداد بازدید و رنک سایت و کاربران برای شارژ اکانت خودتون استفاده کنید./
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
جواب حامد جان پذیرفته شد./  
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.