ورود / ثبت نام

ورود

1. siam
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. یکشنبه , 09 تیر 1392 20:45
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
توجه توجه /////قبلا ارسال شده خواهشا سریعتر جواب بدید

معذرت خواهی از بابت کیفیت عکسها ...با دوربین گوشی مجبور شدم عکس بگیرم

((((( فقط و فقط نمی خوام سیستم عامل مک بپره خواهشا راهنمایی کنید)))))

1- موقعیکه میخوام از طریق بوت کمپ پارتیشن درست کنم مثلا ظرفیت مک قرار دهم  100 گیگ  و ضمنا هیچ اطلاعاتی شخصی روی مک وجود ندارد از همه بک آپ گرفته شده  با این ارور مواجه میشم(Pic 1,Pic 2)

2- و اگر از طریق Disk Utility با ارور های زیر ...انشالله با راهنمایی های دوستان عزیز مشکلم حل بشه 

ظرفیت هارد در شکل 3 پانصد ممیز یازده نشون میده(Pic 3)

موقعی که روی تب پارتیشن میرم از گوشه سمت راست - پایین ...موس میگیرم میارم بالا تا صد گیگ البته فرقی هم نمیکنه چند گیگ باشه ارور عکس 4 نشون میده (Pic 4)

و اگر علامت + را کلیک کنم به دو پارتیشن تبدیل میشه از نوع مکینتاش هچ دی  و با ارور عکس شماره شش (Pic 5-Pic 6)

, در آخر از سمت چپ روی گزینه Macintosh HD از تب اول  First Aid دو گزینه هایVerify Disk Permisson را گلیک میکنم پر شود و پشت سرش روی Rapair Disk Permission کلیک میکنم تا انجام شود و متاسفانه باز مشکل حل نمیشه (Pic 7)

حتی تب دوم Erase هم انجام میدم Free Space  ساعتها طول میکشه و انجام میشه باز جواب نمیده (Pic 8)

لطفا به دادمان برسید

/////////////////هر چی سریعتر بتونید جواب بدید ممنون میشم //////////////////
پیوست‌ها
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده

[b]ارسال پست تبلیغاتی ممنوع است./[/b]
[b]پاسخ: [/b]
[i] برای نصب ویندوز اینهمه کد لازم نیست، تصویر شماره ۱ و ۲ گویای این هست که شما اطلاعاتی بر روی هارد دیسکتون دارید، و مقدار فضایی که برای پارتیشن ویندوز انتخاب کردید، دقیقا اطلاعات در اون قسمت وجود دارند، و یا اینکه هارد شما دچار مشکل شده. به هر صورت اگر می خواین مکینتاش رو هم کنار ویندوز داشته باشید اینجا اعلام کنید تا من به شما طریقه نصب رو بگم دوست عزیز.[/i]
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
برای حل این مشکل وقتی مک داره بوت میشه در حین بوت دگمه command و s رو همزمان نگه دارید. با این کار شما وارد حالت single user mode میشید. حالا این دستور رو تایپ کنید:

/sbin/fsck -fy

صبر کنید تا کار تمام بشه.بعد دستور reboot رو وارد کنید. سیستم رو در حالت عادی بوت کنید. وارد disk utility بشید و دوباره امتحان کنید.

1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 1
siam پاسخ پذیرفته شده
تشکر میکنم ////آیا با این روش بوت کمپ هم برای نصب ویندوز فعال میشه یا نه ؟ در واقع ارور Pic 1 , Pic 2    
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 2
siam پاسخ پذیرفته شده
سلام //// فکر کنم املایی دستور /sbin/fsck -fy مورد داره ارور IS NOT میده میشه بیشتر راهنمایی کنید {tab=عنوان تب 1} متن شما ... {tab=عنوان تب 2} متن شما ... {/tabs}
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 3
siam پاسخ پذیرفته شده
سلام موقعی که دستور  /sbin/fsck -fy جلوی shell> میزنم پیغام is not recognized as an internal or external command,operable program ,or batch file  .......................................................................................................,  و حتی کلمه  reboot  هم میزنم ربوت نمیشه همون پیغام میده  لطفا سریعتر راهنمایی کنید  
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 4
siam پاسخ پذیرفته شده
سلام دوستان ، دستور بالا در واقع انجام میشه مشکلی نداره باید فاصله قبل از - رعایت میکردم بلاخره ببخشید که گفته بودم انجام نمیشه ................................................ الان مشکلی که دارم هنوز هنوز حل نشده همچنان باقی ایست ..... این دفعه خواهشا با گروه زحمت کش لطفا جمع بشید ، مشکلی که من دارم در میان بذارید و بررسی نمایید ////لطفا لطفا لطفا --------------------------------- داره کارو ابرو حیثیت ام به زیر سئوال میره ------------------------------------------------ دستور /sbin/fsck -fy بخوبی انجام میشه و حتی صبر میکنم تا به اتمام برسه و دستور reboot میزنم خود اتوماتیک بوت میشه و با مک خود بالا میاد وبعد فرقی نمیکنه وارد بوت کمپ و یا Disk Ulity میشم ///مشکل همچنان پا برجاست رفع نشده --------------------------------------------- خواهشا به دادم برسید ممنون هر چی سریعتر جوابشو بفرستید سپاسگزارم
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 5
siam پاسخ پذیرفته شده
دوستان سلام /// تایپیک هایی که ارسال کردم هنوز جوابی نیومده خواهشا سریعتر جواب بدید ممنون میشم
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 6
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.