ورود / ثبت نام

ورود

1. Arman 512™ - مدیر انجمن
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. سه شنبه , 28 خرداد 1392 14:46
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
نخستین باری که سیستم عامل iOS (که در آن زمان به عنوان iPhone OS شناخته می‌شد) معرفی شد، ظاهری یکتا، پیشرفته‌تر و کاربردی‌تری را نسبت به مدل‌های مشابه ارائه می‌داد. 
اما همین ظاهر مدرن و نوین نیز در طی سال‌ها، تغییر کرده و کامل‌تر شده و به مرور زمان به شکل امروزی خود در iOS 7 رسیده است.

http://upcenter.apple-ios.ir/uploads/13715339421.jpg

<p style="text-align: center;">
سیمای سیستم‌عامل ویژه‌ی شرکت اپل برای ابزارک‌های همراه تغییر و تحولات گوناگونی را به خود دیده؛ اما هیچگاه شاهد تغییری به عظمت نسخه‌ی هفتم نبوده‌ایم که نه تنها ظاهر صفحات خانگی، بلکه تمامی بخش‌های سیستم‌عامل و نرم افزارهای گوناگون را نیز دگرگون کرده است.

ششمین بروز رسانی از زمان اولین نسخه، رنگ‌هایی شاداب‌تر و رابطی روان‌تر و کاربردی‌تر را به همراه خود آورده و شور و شادابی خاصی را به ظاهر کهنه پیشین بخشیده است. به طوری که با نصب آن، به سختی باور خواهید کرد که همان تلفن قبلی را در دست دارید. طراحی تخت و رهایی از سبک اسکیومورفیسم، حاصل ماه‌ها کار سخت تیم طراحی جدید اپل متشکل از جاناتان آیو و کرگ فدریکی می‌باشد و تاکنون که نظر قریب به اتفاق کاربران را جلب کرده است.

برای بزرگنمایی تصویر بر روی آن کلیک کنید./

<p style="text-align: center;"> 

<p style="text-align: center;">[img]up/do.php?img=207[/img]

به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
من همه نسلها رو تجربه کردم ولی 7 یه چیز دیگه به نظر میاد!البنه هنوز امتحانش نکردم ولی وقتی واسه آیپد اومد یه پست از تجربه شخصی خودم می خوام بگذارم!
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
منتظر هستیم حامد جوون./
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.