ورود / ثبت نام

ورود

1. pouyafakhri
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. سه شنبه , 28 خرداد 1392 13:38
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام خدمت تمام كاربران عزيز. من جديداً با مشكلي برخورد كردم كه شرح آن به صورت زير است:

مدتي پيش من آيفونم رو به كامپيوترم(PC)وصل كردم و وقتي كه آيتونز بالا آمد،توجهم به قسمت حافظه جلب شد كه در اونجا يك قسمت(other) وجود داشت(الآن به اندازه ي ٣٣GB) و من خيلي تعجب كردم؛به دليل اينكه قبلاً خيلي كم بود ولي الآن.....

من از چند نفر از دوستام و متخصصان اپل پرسيدم و آنها در جواب گفتند كه باگ زياد داري و بايد(restore)كني. 

سوال:

١.ميخواستم دقيقاً بدونم كه باگ چيه و از كجا مياد؟!

٢.واقعاً بايد (restore) كنم؟ راه ديگري نداره؟

٣.اگر قرار بر اينه كه (restore)كنم راهي وجود نداره كه بعد از (restore) تمام اطلاعات و برنامه هامو دوباره بريزم رو آيفونم؟

به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
هر کی همچین حرفی زده مطمئن باشید اطلاعاتش خیلی پایین بوده!!! اصلا بالا بودن others ربطی به باگ نداره!!! others شامل یه سری اطلاعات خاص میشه: اول خود ios  دوم وقتی شما فایلی رو توی خود ایفون میزارید رو دانلود ابتدا در یه فولدر جداگانه ذخیره میشه و بعد از کامل شدن دانلود به قسمت مربوطه منتقل میشه حالا گاها پیش میاد که دانلود وسط کار قطع میشه در نتیجه فایل ناقص همونجوری میمونه و جا اشغال می کنه! یه سری اطلاعات مربوط به  دیباگ دستگاه و سافاری  و عکسها هم شامل others میشه! برای کم کردن others موثرترین راه ریستور کردنه البته می تونید از نرم اقزار itools هم استفاده کنید ولی به اندازه ریستور کردن موثر نیست!
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
به ضعف امنیتی میگن باگ ... ورژن iOS شما چنده ؟؟  
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
pouyafakhri پاسخ پذیرفته شده
لطفاً اگر كسي چيزي ميدونه بگه. ممنون من آيفون ٥ با آي أو اس ورژن ٦.١.٤ دارم بعدم جالبيش اينه كه هر چقدر من از حافظه ي گوشيمو خالي كنم،به همون اندازه اون جاشو ميگيره و در نتيجه من جاي خالي تو گوشيم ندارم.  بعد از همه ي اينها از وقتي كه اين قسمت other رو تو حافظه ي گوشيم ديدم،بدون اينكه از گوشيم استفاده كنم،باتريش كم ميشه  
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
شما نمیتونید اعلام کنید iOS باگ داره و بخواید بر طرفشون بکنید./ ریستور کنید ... مشکلی بود اعلام کنید./
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
ممنونم از توضیحاتتون  فقط میخواستم بدونم که راهی نیست که برنامه و هر چی که تو آیفونم دارم رو نگه دارم و ریستور هم کنم؟ بعد گفته بودید که قسمتی مربوط به فایل های دانلودی و عکس و... هست  میخواستم بدونم که با ریستور اونا میره؟ من بعد از پیدا شدن این other باتری گوشیم زود به زود و بدون اینکه استفاده کنم تموم میشه.ممکنه به این خاطر باشه؟ اگه آره با انجام ریستور درست میشه؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
فقط یه مسیله.اینکه وقتی اقدام به ریستور میکنم 2 تا اخطار میاره که هیچی.بعد وار software update میشه و برای iOS 6.1.4 آپدیت میاره (ورژن فعلی آیفونم)که بعد ازقبول وارد آپدیت میشه که 989.5MB است که خیله . چه کنم؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
اونوقت بعد از اتمامش چی میشه؟ فقط یه مسیله.اینکه من نصف برنامه هام رو خودم دانلود نکردم.اونا هم هنگام backup بر میگرده/ اگه من یه آیفون دیگه رو به کامپیوترم بزنم میتونم تمام این اطلاعات رو با backup بریزم روش؟ (منظورم مثلا آیفون 5s  است یا آیپدم) اگه آره چه طور؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
ممنونم از توضيحات كاملتون. فقط يه مشكل: اينكه برنامه هام به جز اون چند تايي كه با آيتونز دانلود كرده بودم كلاً نريخت تو گوشيم.  بعد از اون مشكل باتريم هم درست نشد.  به نظر شما مشكل باتريم،از كجاست؟!؟!
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 7
آقای فخاری لطف کنید برای تشکر از لفظ های خاص و ارسال پست استفاده نکنید ... از دکمه ی تشکر استفاده کنید./
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 8
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.