ورود / ثبت نام

ورود

1. Arman 512™ - مدیر انجمن
  2. مشکلات سایدیا و جیلبریک
  3. چهارشنبه , 15 خرداد 1392 01:46
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
دیروز یک وبلاگ چینی به نام «سینا ویبو» مکررا تصویری از قسمت پشت یک تلفن همراه را منتشر نمود که از یک تکه پلاستیک شفاف و به ظاهر ارزان قیمت پوشیده شده بود و بنا به ادعای این وبلاگ چینی، این تصویر متعلق به آیفون پلاستیکی اپل است که شایع شده  احتمالا به زودی معرفی می‌شود.

http://www.zoomit.ir/media/k2/items/cache/87d132d9303afcd6afe7aea26f5a1224_XL.jpg

موردی که در نگاه اول مشکوک به نظر می‌رسد عدم وجود لوگوی اپل در قسمت بالا و همچنین عدم وجود نوشته‌های مخصوص در قسمت تحتانی پشت این گوشی است. اما نکته جالب توجه در مورد این عکس اتصال کابل آذرخش (Lightning) به انتهای این گوشی است. البته چیزی که در مورد اتصال این کابل به گوشی در اینجا مشکوک است این است که به نظر می‌رسد که این کابل به جای اتصال به درگاه مخصوص کابل آذرخش که در تمامی دستگاه‌های جدید اپل وجود دارد به قسمتی مخفی در پشت لایه پلاستیکی گوشی متصل است.

تصویر زیر که از دقت و وضوح بیشتری برخوردار است توسط یک وبلاگ فرانسوی تهیه شده است و به وضوح نشان می‌دهد که کابل آذرخش به طرزی عجیب و غیر طبیعی به گوشی متصل شده است و لذا ادعاهای وبلاگ چینی را زیر سوال می‌برد. اگر به دقت به این عکس توجه کنید درخواهید یافت که به جز درگاه اتصال کابل آذرخش، بقیه قطعات همچون بلندگو، میکروفون و جک هدفون بسیار شبیه به قطعات موجود در آیفون 5 هستند.

http://www.zoomit.ir/images/plastic_iphone_5_case_2.jpg

حال با تمامی این اوصاف به نظر می‌رسد که این گوشی عجیب و غریب همان آیفون 5 است که تنها توسط پوششی پلاستیکی پوشیده شده است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا این تصویر آیفون 5 است یا آیفون جدید پلاستیکی ارزان قیمت؟

منبع: زومیت

به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز شما شما تو این هفته فعالیت خوبی داشتید ... منم درسته مدیر انجمن هستم ولی با کسی خصومت ندارم که بخوام از قصد پست ها رو حذف کنم. این طوری نیستش که مدیران بیان پست های شما رو پاک کنن. اتفاقا پست های شما مفید و خوب بود./ اگه یادتون باشه چند روز پیش انجمن مشکلی پیدا کرد ... آقای طالبی Backup قبلی انجمن رو ست کردن و 12 تا از پست های خود منم حذف شده بود./ برای ارسال پیام خصوصی هم اگه مشکلی دارید ابتدا درخواست دوستی بفرستید، ببینید مشکل ارسال پ.خ حل میشه یا نه ؟؟ من شخصا این موضوع رو پیگیری میکنم./
amir.b.bagheri پاسخ پذیرفته شده
با سلام خدمت آقا آرمان .اول از همه از مطالب خوبتون ممنونم و ثانیا امروز متوجه شدم که تمام پست های من در یک هفته گذشته حذف شدن و از اونجاییکه شما مدیر انجمن هستید گفتم شاید در جریان باشید که چه خبره؟ تمام پست های من مطابق باقوانین سایته و اگر مشکلی باشه چه خوبه که اول خود کاربر با خبر بشه.از اونجاییکه امکان ارسال پیغام خصوصی نبود مجبور شدم تو پستتون بنویسم.همچنین مختارید که این پیام را حذف کنید.لطفا در اسرع وقت جواب اینجانب را بدهید.سپاسگذارم.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
Pedram پاسخ پذیرفته شده
من یک سوال دارم از شما . الان توی این دوتا عکس شما از کجا جای جک و Usb  و غیره رو پیدا کردین .. نه یم توضیح بدین من الان ببینم چی از این عکس ما برداشت کردین که من نمیتونم برداشت کنم (همان طور که مشاهده میکنید کابل آذزخش به طرز عجیبی اتصال یافته .) شما الن آذرخش رو به من نشان بده .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
علی پاسخ پذیرفته شده
واقعا منم موندم .. توضیحات به عکس ها نمیخورن .. شما یه توضیح اضافی بدید ممنون میشیم :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
عزیزان نمیشه که به شایعه و چند تا کانسپت اکتفا کرد و انتظار داشت ... باید در نظر گرفت که قبل از معرفی محصولات معروف اپل مثل آیفون، همیشه شایعات زیادی سراسر نت میپیچه./
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.