ورود / ثبت نام

ورود

1. حامد - مدیر انجمن
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. پنج شنبه , 02 خرداد 1392 02:22
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
<p><strong><span style="color: #ff0000; font-size: large;">هشدار! هشدار!</span></strong></p>
<p>دوستان هر چه سریع تر نسبت به فعالسازی <span style="text-decoration: underline; color: #ff6600;"><em><strong><span style="font-size: medium;">سیستم رمز دو مرحله ای</span></strong></em></span> خود اقدام کنند!</p>
<p>اخیرا اپل نسبت به هویت اکانت ها حساس شده و اگه به فروم هم دقت کنید برای یکی از دوستان مشکل درست شده است! همین الان هنگامی که می خواستم یه برنامه بخرم اپل به آی دی من گیر داد و گفت که هویت خودم رو تایید کنم! خوشبختانه به علت فعال بودن سیستم رمز دو مرحله ای من تونستم با فرستادن یه کد به آیپد،<span style="line-height: 1.3em;">آی دی خودم رو نجات بدم!</span></p>
<p><span style="line-height: 1.3em;"> دوستان فعلا مواظب باشند!</span></p>
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
علی پاسخ پذیرفته شده
بله اپل به اکانت هایی که بدون کارت اعتباری (None) هستند خیلی داره گیر میده و بهتره سیستم دو مرحله ای رو فعال کنند دوستان اما یادشون باشه که اگر آی دیوایسشون گم بشه و آی دیوایس دیگه ای رو وریفای نکرده باشن اپل ذکر کرده به هیچ وجه دسترسی به اکانتتون رو ندارید مگر تماس با شما و دریافت مشخصات و بررسی که فکر کنم سخت باشه این مراحل .. پس یه کاری که میتونید بکنید اینه که یک شماره رو هم در اکانت خود وریفای کنید ، چون شماره حتما باید آمریکا باشه و ایران جزوش نیست میتونید برنامه ی Pinger رو دریافت کنید که بهتون شماره ی آمریکا میده و میتونید با اون شماره اکانت رو وریفای کنید . البته توجه داشته باشید حداقل هر هفته با پینگر یک تماسی رو بگیرید که شماره ی پینگرتون هم غیر فعال نشه . امیدوارم صحبت هام مفید بوده باشه :)  
pouyafakhri پاسخ پذیرفته شده
آقا اين سيستم دو مرحله اي چيه و چه جوري فعال ميشه؟! آقا بعد از اون چه جوري ميشه آي ديوايس ديگه رو وريفاي كرد؟!
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوستان عزیز برای آموختن نحوه ی فعالسازی  سیستم دو مرحله ای به لینک زیر مراجعه کنید: لینک در بخش آموزش
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.