ورود / ثبت نام

ورود

1. سروش
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. یکشنبه , 22 بهمن 1391 14:16
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
من دانشجوی معماری هستم، و برای استفاده از بعضی از نرم افزارها که نسخه مک ندارند باید روی مکبوکم ویندوز نصب کنم، با چه روشی ویندوز نصب کنم که ویندوز بیشترین بازدهی رو داشته باشه چون نرم افزارهای تری دی رو لازم دارم و قدرت زیادی لازم دارن... مدل مکبوکم ام دی ۱۰۳ هست
ممنون
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
با سلام
نصب ويندوز بر روي مك در 2 حالت قابل انجام است
1-حالتي كه شما از ويندوز مجازي بر روي خود سيستم عامل مك استفاده مي كنيد كه در اين حالت مي توانيد تعريف كنيد كه چه مقدار از منابع سخت افزاري شما براي ويندوز و چه مقدار براي مك استفاده شود. و مديريت اين موضوع برايتان بسيار راحت مي باشد و دقيقا همانند اين است كه يك نرم افزار بر روي سيستم عامل مك نصب كرده ايد. اين روش نصب براي كاربراني همانند من كه گاها و به اجبار نياز به سيستم عامل ويندوز دارم و كاربري سنگيني در ويندوز ندارم مفيد است

2-حالت دوم نصب ويندوز به صورت موازي بر روي سيستم شما است كه در اينجا شما از طريق نرم افزار بوت كمپ يك درايو مجزا در نوت بوك خود تعريف كرده و سيستم عامل ويندوز بصورت كاملا مجزا بر روي دستگاه شما نصب مي شود و از تمامي منابع سخت افزاري سيستم شما استفاده مي كند و در اين حالت هنگام بوت سيستم مي توانيد انتخاب كنيد كه با كدام سيستم عامل سيستم شما بوت شود. در اين حالت از آنجا كه تمام منابع سخت افزاري در اختيار ويندوز مي باشد دقيقا همانند اين است كه يك نوت بوك مثلا سوني با ويندوز خريداري كرده ايد و براي كسانيكه مي خواهند مثل شما در ويندوز كاربري سنگين مثل 3dmax داشته باشند توصيه مي شود و روش نصب آن هم واحد است و اينكه به طريقي نصب شود كه به شما پرفورمنس بالاتري بدهد زياد تفاوتي نخواهد داشت
براي نصب مي توانيد به اين لينك مراجعه كنيد
آموزش نصب ویندوز 8 بر روی مکینتاش
http://www.apple-nic.com/mac-learning/tricks-apple/item/817-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-8-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%85%DA%A9%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%A7%D8%B4.html
سپهر پاسخ پذیرفته شده
شما میتونین از VirtualBox استفاده بکنید که همون ویندور مجاری یه .. شما در این حالت قدرت مانور بیشتر دارین .
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 1
سپهر پاسخ پذیرفته شده
نظر شما متين هست ولي بهترين كار همون گفته دوستمون بهروز جان هست كه به صورت مووازي با بوت كمپ نصب بشه بهترين كارايي رو داره

walker$s من که نمیگم بده که میگم که این ساده ترین و راحت ترین روش :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات نرم افزاری مک
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.