ورود / ثبت نام

ورود

1. حسین
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. دوشنبه , 30 ارديبهشت 1392 06:03
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام به دوستان دو روزی هست که نمیتونم از کامپیوتر تو ایفونم برنامه نصب کنم امروز رقتم کتاب پی دی اف بریزم دیدم که اونم نمیشه اصلا هیچی از کامپیوتر به گوشی ریخته نمیشه پنج گیگ هم حافظه ازاد دارم لطفا کمکم کنید
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
علی پاسخ پذیرفته شده
اگر راهکار های آقا حامد جواب نداد یکبار گوشی رو ریستور کنید .  
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
یه بار گوشی رو خاموش روشن کنید. بینیدحل میشه؟ در ضمن از مک استفاده می کنید یا ویندوز؟ پیغام خطایی میده آیتونز؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
علی پاسخ پذیرفته شده
اولا توضیح بدید که گوشی جیلبرک هستش یا نه ... دوما پیغام خطای آیتونز رو بفرمائید .. سوما از برنامه های آیتولز و آی فان باکس هم امتحان کنید .. شاید آخرین ورژن آیتونز رو ندارید .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
حسین پاسخ پذیرفته شده
جیلبرینگ تو ورژن6.0.1 ویندوز8 با ویندوز اکس پی هم امتحان کردم اما نشده روشن و خاموش هم کردم نشد ایتونز هیچ پیامی خطایی نمیده همون روند کارشا ادامه میده ولی وقتی میرسه که شروع به نصب برنامه کنه دیگه متوقف میشه هیچ کاری انجام نمیده آخرین ورژن ایتونز هم همین شنبه زدم آپدیت شد
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
حسین پاسخ پذیرفته شده
آخرین ورژن ایتونز هم زدم آپدیت شده
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
یه بار از منوی store دستور Deauthorize this computer رو انتخاب کنید. برای دیدن منوی بالای آیتونز دگمه Alt رو از روی کیبورد فشار بدید. بعد دوباره برید به منوی store و این بار دستور authorize this computer رو انتخاب کنید و وقتی رمز رو پرسید اون رو وارد کنید. بهتره این کارها رو وقتی از چیلتر شکن استفاده می کنید انجام بدید. اگه با این کار مشکل شما حل نشد برید داخل سیدیا توی گوشی و برنامه های سیدیا رو آپدیت کنید.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز چرا از iFunbox استفاده نمیکنید ؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.