ورود / ثبت نام

ورود

1. pouyafakhri
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. پنج شنبه , 26 ارديبهشت 1392 20:58
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سرویس خرید آسان انواع گیفت کارت و اپل آیدی بدون نیاز به اینترنت با شماره گیری : #7071*720*

سلام. من جديداً با يك پيغام error مواجه ميشوم كه ميتوانيد تصوير آنرا در زير ببينيد كه ميگويد بايد قسمت پرداختي مخصوص به apple id خود را تكميل كنيد و من به اين قسمت وارد مي شوم و روي گزينه ي none كليك مي كنم و done را ميزنم اما هيچ تفاوتي نميكند و باز يك پيغام جديد به رنگ قرمز كه در عكس دوم مي بينيد مواجه ميشوم;gift card نيز دارم.

<p style="text-align: left; direction: ltr;">Http://up.farazdownload.ir/uploads/1368673037611.jpgHttp://up.farazdownload.ir/uploads/1368673037662.jpg
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
سرویس خرید آسان انواع گیفت کارت و اپل آیدی بدون نیاز به اینترنت با شماره گیری : #7071*720*     درود دوست عزیز متاسفانه اکانت شما بلاک شده از طرف اپل! همین مشکل سال پیش برای من هم پیش اومد که البته با ایمیل زدن به اپل قابل حل هست. این مشکل زمانی پیش میاد که شما مدام با قطع و وصل فیلتر شکن خرید کنید و مدام ای پی شما تغییر کنه! در واقع اپل فکر می کنه که یه نفر اکانت شما رو دزدیده! و  میخواد مطمئن بشه که صاحب اکانت شمایید. اما برای حل این مشکل باید این کار رو انجام بدید: 1- برید به این آدرس که صفحه رسمی پشتیبانی اپل هست: http://www.apple.com/support/appleid/contact/ 2- بعد contact us رو بزنید. iTunes Store رو انتخاب کنید. در سمت راست Apple Id account billing رو انتخاب کنید. continue رو بزنید. 3- تو صفحه جدید که میاد email رو انتخاب کنید. 4- تو صفحه جدید، نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل رو وارد کنید. در کادر details یه توضیح مختصر در مورد مشکل بنویسید. اگه نمی تونید ایراد نداره من یه متن رو در زیر نوشتم که می تونید اونرو کپی پیست کنید. 5- بعد از یه مدت جوابتون میاد که بقیه مراحل با توجه به اون باید طی بشه! 6- حتی برای یه لحظه هم فکر نکنید که بدون این کار می تونید از دست اپل در برید!!! 7- توصیه می کنم برید تو گوگل سرچ کنید و آدرس و شماره تلفن معتبر تو آمریکا پیدا کنید. خود من یه آدرس و شماره تلفن معتبر تو نیویورک دارم به همین دلیل اپل دیگه گیر نمیده. متن پیشنهادی:

Hi,

A couple of days ago, I wanted to download an app from the App store but I got this error: "Verification required : Before you can make purchases, You must tap Continue to sign in, then verify your payment info."

That is what I exactly did. I chose None under payment options for that I neither have and nor want to use any credit card for billing. This time, I got this error message : "for assistance contact itunes support at www.apple.com/support/itunes/ww/". Therefore, I contact you to ask for your assistance.

You can surely imagine how frustrating it is for me. I'm eagerly looking forward to hearing from iTunes support.

with regards,

کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
دوست گرامی قبلا هم در پیام خصوصی خدمتتون اعلام کرده بودم که برای طرح یک مطلب جدید حتما از عنوانهای مناسب استفاده کنید که مرتبط با محتوای مطلب باشه و گویای مشکل و یا آموزش و حتی یکی از پستهای شما رو حذف کردم
[b]لطفا برای طرح یک سوال یا موضوع از عنوان مناسب استفاده کنید لطفا[/b]
اگه یک نگاهی به عنوان مطالبی که تا کنون ارسال کردید بیندازید متوجه منظور من خواهید شد
در این ایمیل نوشته شده که مشکل شما رو برای بررسی بیشتر ارجاع داده و دارن روش کار می کنن. بعد نوشته که در حین اینکه اونا دارن مشکل شما رو بررسی می کنن شما آدرس و کد پستی که برای اونا میشه zip code رو چک کنید. بنده خدا فکر می کنه شما تو آمریکا هستید واسه همین یه لینک گذاشته تا از طریق اون بتونید zip code تون رو پیدا کنید. حالا کاری که شما باید بکنید اینه که از گوگل سرچ کنید و یه آدرس معتبر با یه زیپ کد معتبر پیدا کنید. یه شماره تلفن معتبر هم که خیلی بهتره! برای اینکار برید گوگل و تایپ کنید: Valid address in new york برای تلفن هم Valid phone number in u.s برای زیپ کد هم کافیه شما زیپ کد ایالت ها رو جستجو کنید. مثلا زیپ کد نیویورک ( البته یکیش) ۱۰۰۰۱ هستش. اگه ایمیل جدیدی اومد بازم اینجا بزارید تا جاییکه از دستم بر بیاد کمکتون می کنم.
pouyafakhri پاسخ پذیرفته شده
بازم ممنون آقا حامد ولي يه مسئله اونم اينكه اين آدرس و زيپكد و تلفن جديدو چي كار كنم؟! آقا دو تا شماره و يه آدرس پيدا كردم چطوره؟! شماره:  (734) 555 1212          (734) 555.1212 آدرس:416 Water St.New York, NY 10002
ممنون و يه سؤال ديگه اينكه زيپكد همون زيپكد شما ١٠٠٠١ خوبه؟! بعد از اون،اين ١٠٠٠٢ كه جلوي آدرسه جزو آدرسه يا زيپكده؟! عدد قبلش چي؟! و يه سوال ديگه اينكه شما گفتيد به آيپي آمريكايي؛من از كجا بفهمم كه به اون آيپي وصل شدم؟! من رو كامپيوترم hotspot و freegate دارم.اگه خوبه كه هيچي ولي اگه كه نه اسم يه خوبشو برام بنويسيد.  ممنون.  گذشته از همه ي اينها اون آدرسو همون طوري با همه ي اعداد و مخصوصاً اون NY بنويسم؟!'
سلام آقا Hamed.گفته بوديد كه اگر ايميل جديدي رسيد همينجا بگذارم. همين امروز صبح ساعت ٧:٣٠ صبح دقيقاً ١٥-٢٠ دقيقه بعد از تغيير اطلاعات اپل آيديم به من رسيد. راستي براي اطمينان بيشتر تو گوگل سرچ كردم و شماره تلفن مناسب به New York  رو تو اپل آيديم زدم.  ايميل: Hi Pouya, Noel again, from the iTunes Store Customer Support. I hope you're having a nice day. Thank you so much for patiently waiting for my update with regards to the issue that you have reported. Pouya, I receive my senior advisor's response, and after further investigation it appears that your account is not meeting the requirements of using iTunes Store. We are unable to provide further information regarding this situation. I apologize for any inconvenience this has caused. For more information on Apple's requirements for using the iTunes Store, please refer to the iTunes Store Terms and Conditions: http://www.apple.com/legal/itunes/us/terms.html Please know that Apple takes the feedback from our customers very seriously. This is the reason for our feedback page - to create a forum where our users can vent, praise or share whatever feelings they have to allow us to meet your needs, and grow as a company.  I suggest that you use the link in order to share your feedback with us. I would also encourage you to share this link with all of your friends and family who wish to submit the feedback, and have them all submit the same request. Here is the link for you:   http://www.apple.com/feedback/itunesapp.html I hope this clarifies your concerns. Thanks for your understanding, and have a great day! Sincerely,
سلام متن رو خوندم. نوشته که بعد از بررسی به این نتیجه رسیدن که اکانت شما واجد شرایط قانونی نیست. بعد لینک گذاشته در مورد شرایط قانونی اپل. به هر حال فعلا چاره اینه که شما برید به داخل تنظیمات اکانت و طبق پست قبلی آدرس و بقیه مشخصات رو تنظیم کنید.
يعني آدرس و شماره تلفن و... رو به زماني برگردونم كه هنوز بلاك نشده بود؟!
شما به آدرس و شماره جدید تغییر داده بودین؟
    بله. شما خودتون گفتيد كه با hotspot برو و تغيير بده!!!
نه منظور من اینه که فکر کردم اونا با آدرس و شماره قبلی اکانت شما رو چک کردن که خوب معلومه شد که شما به آدرس جدید تغییر دادین که خوبه!
الان همچنان داره ارور میده؟
آقا Hamed من الان چه كاري بايد انجام دهم؟! اصلاً كاري مي تونم انجام بدم؟! بله؛بازم همون پيغامو و...
راستش رو بخواین اوضاع اصلا خوب نیست. اپل به نظر میرسه که اکانت رو خلاص کرده. شما چقدر گیفت کارت داشتی؟ می خواستم بگم یه ایمیل مجدد بزنید که آقا پول من چی میشه دیدم اپل گیر میده به احراز هویت! یه بار همین بلا سر اکانت پی پال من اومد که هیچ کاری هم نشد! حتی با یکی از این شرکت های فروش اکانت پی پال هم صحبت کردم که دیدم اونا هم کاری نمی تونن بکنن. شما در حال حاضر دوباره آدرس و زیپ کد و شماره تلفت رو تغییر بده به این مشخصات: [code type="xml"]100 MAIN ST. - PO BOX 1022 - SEATTLE WA 98104 zip code : 98104 phone number : 206-340-1369 اگه بعد از این تغییر هنوزم اکانت بلاکه دیگه نمیشه کاریش کرد. مگر اینکه شما بخواهید ریسک کنید و دوباره با اپل تماس بگیرید.[/code]
بعدأز اينكه تغيير دادم بايد منتظر ايميل باشم؟!!!! راستي تو أطلتها تي كه در مورد اپل آيديمه ايالت رو ننوشتيد.  براي تغيير اطلاعاتم بازم بايد از hotspot استفاده كنم؟! اگر ممكن است آدرس و ايالت و زيپ كد و...رو به صورتي بنويسيد(مانند آدرس قبلي)كه من بتوانم از همينجا copy -paste كنم.  ممنون
نه منتظر ایمیل نباشید. ایالت هم تو آدرس هستش. WA مربوط به ایالت واشنگتن هستش آدرس: [code type="xml"]100 MAIN ST. - PO BOX 1022 - SEATTLE WA زیپ کد: 98104 تلفن: [/code] [code type="xml"]206-340-1369[/code] [code type="xml"] [/code]
آقا دو باره يه ايميل برام اومد با توجه به اينكه هنوز مرفتم آدرسمو تغيير بدم.  ايميل: Follow-Up: 271209093 Hello again, I just wanted to let you know that Apple is still working toward a resolution of the issue you reported. Your experience with us is of the utmost importance to us. Your request is flagged for follow-up and you will be contacted once we have more information. Please let us know if your situation changes. Thank you for your patience. Sincerely,
این خبر خوبیه دوباره آدرس رو تغییر ندید. بزارید همونطوری بمونه! نوشته که مشکل شما برای بررسی بیشتر علامت گذاری شده و اپل داره سعی می کنه مشکل شما رو حل کنه. بعد نوشته لطفا منتظر باشید. شما همون آدرسی رو که خودتون پیدا کرده بودید رو نگه دارید تا ببینیم چی پیش میاد. در آخر ایمیل هم نوشته که اگه تغییری تو وضعیت شما پیش اومده باشه شما با اونا تماس بگیرید و بهشون اطلاع بدید.
در ضمن فعلا با تغییر آی پی به اکانت وصل نشید. اصلا تا وقتی که این مساله به یه جایی نرسیده کلا به این اکانت کاری نداشته باشید. 
بله فعلا با این اکانت کاری نداشته باشید البته ازش sign out هم نکنید. یه سوال داشتم. این سوال رو می پرسم چون جواب شما می تونه برای بقیه دوستان هم مفید باشه به نظر خودتون شما چیکار کردید که این اتفاق براتون افتاد؟ مدام تغییر آی پی دادید؟ یا مدام sign in و یا sign out کردید؟ ممنون میشم اگه جداب بدید شاید بقیه دوستان بیشتر مواظب باشند.
یه نکته دیگه اکانت رو خودتون درست کرده بودید؟ اگه خودتون درست کرده بودید روی کامپیوتری که اکانت خودتون رو ساخته بودید اکانت جدید نسازید با یه کامپیوتر دیگه این کار رو بکنید. چون ممکنه اپل به آی پی کامپیوتر شما حساس شده باشه و همین بلا رو سر اکانت های دیگه هم بیاره. البته بعد از ساختن اکانت شما می تونید از اون می تونید در کامپیوتر خودتون هم استفاده کنید. فقط اکانت رو با اون نسازید. 
  • صفحه :
  • 1
  • 2
  • 3

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.