ورود / ثبت نام

ورود

1. علی
  2. راهنمای خرید
  3. سه شنبه , 24 ارديبهشت 1392 04:42
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
چند وقتی هستش که سایت هایی برای آنلاک کردن گوشی های لاک از طریق اپراتور ها زیاد شدن ..

من خودم برای یکی از دوستانم که 3gs قدیمی داشتن از یکی از این سایت ها افدام کردم...

هیچ مشکلی هم پیش نیومد و گوشی بصورت قانونی ( با پیغام از سوی خود اپل توی برنامه آیتونز) آنلاک شد .. 

فقط یه سوالی که مغز من رو خیلی وقت هستش که درگیر کرده این هست که الان آیفون فایو توی سایت رسمی اپل با اپراتور AT&T مدل ِ 64 گیگابایتی با قیمت 399 دلار بفروش میرسه ..

با این جساب خود گوشی که لاک هستش و اپراتور هم at&t بخواهیم با دالر 4000 تومانی حساب کنیم میشه یک میلیون و شیشصد هزار تومان ..

با یکی از این سایت ها هم صحبت کردم که ببینم میتونن هنوز آنلاک کنند یا خیر ..

با کمال تعجب با جواب بله مواحه شدم و هزینه اش رو هم ایشون 110 هزار تومان گفتند که گفتند با 100 هزار تومان هم میشود ..

پس آیفون فایو 64 گیگابایتی میشود 1700 هزار تومان ..

حالا بنده واقعا از قیمت های بازار تعجب میکنم ...

و دلیل تعجبم بیشتر این هستش که با این حساب که از این روش آیفون فایو آنلاک کمتر از 450 دلار در میاد ، چرا سایت اپل قیمت آنلاک رو 850 دلار گذاشته ؟!؟

فرقی دارن با هم !؟؟

ممنون میشم دوستان جواب بدن ..

به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
alfered پاسخ پذیرفته شده
آنلاک کردن شرایط داره به همین راحتی هم که میگید نیست اگر میبینی AT&T میذاره که آنلاک کنن فقط برای کسایی هست که گوشیشون خارج از آمریکاست ( خارج محدوده تحت پوشش آنتن دهی).اپراتور هم برای خدمت بهتر بجای گرفتن ارزش افزوده با هزینه رومینگ این خدمت آنلاک را هم قرار داده. شما اگر همین الان گوشی از AT&T گرفته باشید کافیه تماس بگیرید و بگید من فلان کشورم و سیمکارتم آنتن نداره میگن انقد بریزین آنلاک میشه. بعدشم همه اپراتورها اینجوری نیستن شما با اپراتور اسپرینت یا وریزون حساب کن ببینم برات میصرفه یا نه :) در ضمن بعضی از اپراتورها مثل وریزون داخل قراردادی که با مشتری میبندن قید میکنن که تا مدت مشخص نمیتونن گوشی رو آنلاک کنن و فقط با سیمکارتشون باید استفاده کرد.معمولا هم دوساله است.برای همین هست که موقع آنلاک کردن گوشیهایی که خارج قرارداد عمل کردن داخل بلک لیست قرار میگیرن و یا آنلاک نمیشن یا بعد پایان قرارداد میشن یا با پول بیشتری آنلاک میشن.
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست من از حرف تا عمل خیلی فاصله است. اونی که شما فرمودید مربوط به گوشی های یه خورده قدیمی تره که الان اپراتورهای آمریکا هم اونها رو از حالت لاک در میارن. ولی فایو فکر نکنم بشه. شما دست کسی دیدی که به این روش آیفون فایوش انلاک شده باشه. اگه شدنیبود ایران به کنار مگه خود آمریکایی دیوونه است ۸۰۰ دلار پول بده یا توی چین که پدر اپل رو با انواع و اقسام هک و کرک در اوردن که این کار انجام میشد. اگه براتون ممکنه ادرس سایت رو برای من پیام خصوصی بفرستید
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 1
علی پاسخ پذیرفته شده
آقا حامد گفتم خودم که بنده هم تعجب کردم .. حتی با ایشون صحبت هم کردم گفت که اکثر گوشی های تو بازار رو همینجوری آنلاک میکنن و به قیمت آنلاک اصلی میفروشن برای سود بیشتر .. یکی از دوستانم هم همینجوری گوشیش رو آنلاک کرده .. این میتونه یکی از کار های شرکت at&t باشه برای سود بیشتر .. ولی باز هم دلیل دو برابر بودن آنلاک اصلی توی آمریکا رو توجیح نمیکنه ..  
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 2
amir.b.bagheri پاسخ پذیرفته شده
شاید این کار خود اپل با مشارکت یکی از اپراتورهاست برای زمان محدود تا میزان اعتماد و تعهد مشتری هاشو بسنجه.یا شاید هم یه شرکت آمریکایی برای وام اشتغالزایی این کارا رو کرده!؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 3
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
 به عبارتی میشه گفت وقتی شما آنلاک می کنی گوشی شما آنلاک دائم میشه ولی گوشی های 899 دلاری آنلاک فکتوری هستند. باید بگم که این قضیه آنلاک کردن فقط در کشور ما اتفاق میوفته و بقیه کشور ها نیازی به آیفون آنلاک ندارند اپل بیشتر برای کشور هایی که اپراتور ها اونا رو پشتیبانی نمی کنن آیفون آنلاک میزنه.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. راهنمای خرید
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.