ورود / ثبت نام

ورود

1. امیررضا طهماسبی
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. دوشنبه , 25 دی 1391 06:32
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام
من شنیده بودم که اپل تولید رنگ مشکی آیفون رو متوقف کرده تا از یک آلیاژ جدید در اون استفاده کنه ؟ می خواستم بدونم الآن این آفون ۵ های مشکی که در بازار به فروش می رسه سری جدیدی هست که اپل تولید کرده یا خیر؟
با تشکر زیاد از وبسایت خوبتون - خیلی منتظرم ببینم بعد از اینکه ثانیه شمار ۰ بشه چه اتفاقی می افته؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
با سلام خدمت دوست عزیزم
مطلبی که راجع به توقف تولید رنگ مشکی آیفون ۵ فرمودید کاملا صحیح است. اما هنوز هیچ خبر موثقی راجع به تولید آیفون ۵ با آلیاژ جدید به دست ما نرسیده و مسلم بدونید آیفون هایی هم که هم اکنون به فروش می رسه با همون کیفیت اولیه می باشد.چنانچه خبر جدیدی بدستمان رسید حتما در سایت اعلام خواهیم کرد.
در مورد ثانیه شمار هم باید بگم فکر می کنم تو اولین نفری هستی که یه چیزایی رو متوجه شدی و یه مقدار هم شیطنت داشتی و برای خود من هم درخواست فرستاده بودی اما هنوز اون بخش کامل نشده و دارم روش کار می کنم .
کلا یه ۲ ماه دیگه سایت کار داره تا همه بخش ها رو راه اندازی کنم و به هم اتصال بدم اما بهتون قول می دم بعد از اتمام پروژه هایی که مد لحاظ دارم از لحاظ امکانات جزء قوی ترین وبسایتهای ایرانی خواهیم بود . بقیه اون به همت شما کاربران عزیز بستگی داره
javad پاسخ پذیرفته شده
:D:D:D:D:D
پیوست‌ها
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.