ورود / ثبت نام

ورود

1. حسین
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. دوشنبه , 16 ارديبهشت 1392 23:02
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام به دوستان راسته که میگن تو شارژ نباید از گوشی استفاده کرد به باطریش فشار میاد اگه راسته به چه دلیل؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
علی پاسخ پذیرفته شده
بنظر من به صورت کوتاه مشکلی نداره ولی وقتی که توی گوشی که در حال شارژ هستش بازی میکنید یا کارهای سنگین خودتون گرم شدن زیاد گوشی رو حس میکنید که این به گوشی آسیب میزنه ..  
alfered پاسخ پذیرفته شده
این حرفو حامد جان گفتن که این موضوع بیشتر در مورد باطری های لیتیومی نسل اول صادقه! نه برای باطری های امروزی ولی من 3gs داشتم و در حین شارژ شدن ازش استفاده میکردم به فاصله یکی دو ماه از این کار جوری شد که باطری زود خالی میکرد و به جایی رسید که روی 60 - 70 درصد خاموش میشد و مجبور شدم باطریشو عوض کنم. البته من حین شارژ نت میرفتم و بازی که شارژ زیادی استفاده میکنه فکر کنم باطریش مونده بود چیکار کنه شارژ پر کنه یا خالی کنه D:
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
حسین پاسخ پذیرفته شده
پس شما میگین تو شارژ نباید از گوشی استفاده کرد
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
alfered پاسخ پذیرفته شده
به نظر من نه اصلا به ریسکش هم نمی ارزه . خودم باشم دیگه نمیکنم . مکافات باطری عوض کردن و باز شدن گوشی دلایل خوبی میتونه باشه برای نکردن اینکار .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
amir.b.bagheri پاسخ پذیرفته شده
توصیه من به حسین آقا اینه که : بابا به اون گوشی یدیخت هم 2 , 3 ساعت استراحت باید داد.اگر کار ضروری همانند صحبت کردن دارید در حد 4,5 دقیقه اشکالی نداره ولی 24 ساعته از بدبخت کار میکشیم بعد اون چند ساعتی که به شارژه هم نمیذاریم حداقل حالشو ببره. موفق باشید.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
ali پاسخ پذیرفته شده
سلام قضیه شارژ اولیه برای ایفون درسته یا نه یکی میگه 12 ساعت واسه اول بزن تو شارژ یکی میگه 8 ساعت یکی هم میگه هر موقع که 100 شد بکش بیرون الان گیر کردم به خدا :دی
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.