ورود / ثبت نام

ورود

1. Hamed
  2. مشکلات نرم افزاری آیپد
  3. سه شنبه , 03 ارديبهشت 1392 18:11
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام

من چند وقت پیش از یه فروشگاه تو ایران یه دستگاه آیپد گرفتم اون ها هم یه تعداد زیادی اپلیکیشن روی دستگاه ریختن در ازای یک مبلغی. خوب تا اینجا هیچ.

من الان اومدم خونه و برای خودم یه اپل آی دی جدید درست کردم تا بتونم بهتر از دستگاهم استفاده کنم ولی متوجه شدم ظاهرا اگه با اپل آی دی خودم وارد اپل استور بشم اپلیکیشن هایی که اونا برام دانلود و نصب کردن میپره! زنگ زدم بهشون گفتن باید یرای آپدیت اپلیکیشن هات هم باید بیای اینجا! ولی من به علت دوری راه نمی تونم برم اون جا.

حالا آیا راهی وجود داره که من با اپل آی دی خودم از اپل استور خرید کنم و اپلیکیشن ها رو آپدیت کنم و اپلیکیشن هایی رو که اون ها هم ریختن حذف نشه؟

لطفا کمک کنید

خیلی متشکرم
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
ببینید دوست عزیز، مشکلی وجود نداره که شما با اپل آیدی جدید بخواین اپلیکیشن جدید نصب کنید ... فقط باید از Setting دیوایستون رو با اپل ایدی جدید ست کنید. مشکل اصلی اینه که شما قادر به آپدیت اپلیکیشن هایی که اون فروشگاه با اپل ایدی خودش واستون نصب کرده، نیستید. در ضمن شما میتونید از اپلیکیشن های قبلی خودتون استفاده کنید ... فقط آپدیت نکنید.
alfered پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ امکان داره نحوه ست کردن اپل آی دی در Setting هم توضیح بدی که چگونه است ؟ میشه بعد از اینکه ست کردیم و اپ رو ریختیم با اپل آی دی جدید، دوباره اپل آی دی قدیمیو ست کنیم ؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
ببینید شما وارد Setting بشید و وارد App Store خودتون بشید ... از اونجا میتونید Apple ID خودتون رو مشخص کنید. اگه مایل هستید از اپل آیدی قدیمی استفاده کنید مشکلی نیست ... موقع آپدیت برنامه ای که با اپل آیدی قدیمی دانلود شده، از شما پسورد میخواد که در این پست چون دوستمون اپل آیدی از خودش نبود و رمز رو نمیدونست در نتیجه نمیتونست از اپل آیدی قبلی استفاده کنه ...
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
alfered پاسخ پذیرفته شده
Arman 512™ جان درسته برای آپدیت که حتما میخواد ولی من روی گوشی دوستم که با اپل آی دی خودش برنامه ریخته بود خواستم برنامه ای که با اپل آی دی خودم دانلود کرده بودمو بریزم که بعد از ریختن و موقع اجرا ازم یوزر پسورد اپل آیدیمو خواست. میخوام ببینم راهی هست که یوزر پسوردمو نخواد یا نه! و اینکه خودش اگر بعد از ست کردن اپل آی دی من دوباره اپ بریزه آیا بازم ازش موقع اجرا یوزر پسورد میخواد اصلا کاری با آپدیت نداریم :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
شما اپل آیدی خودتو بزن و نرم افزار مورد نظر را نصب کن ... مشکلی نخواهید داشت ...
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
علی پاسخ پذیرفته شده
ببینید وقتی فروشگاه براتون اپلیکیشن ها رو ریخته یعنی با اپل آیدی خودشون یکبار اون برنامه رو خریده یا دانلود کردن .. بنابراین وقتی شما میخواید برنامه رو آپدیت کنید حتما باید با اپل آیدی ای که اون برنامه رو خریده اینکار رو انجام بدید .. و شما میتونید با اپل آیدی خودتون برنامه های جدید رو دانلود کنید و مشکلی هم با برنامه هایی که فروشگاه براتون ریخته نداشته باشید ... ولی بنظرم شما میتونستید خیلی راحت گیفت کارت بخرید و برنامه های مورد نیازتون رو بخرید تا اینکه بدید بیرون براتون یه سری برنامه های حجیم ولی بی مصرف براتون بریزن ..  
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
محسن پاسخ پذیرفته شده
  سلام و عرض خسته نباشید به تمامی دوستان در این سایت اگه میشه یکی از دوستان آپل ایدی برام بسازه یا یکی از ایدی های خودش رو بهم بده هر کاری میکنی نمیتونم رایگان بسازم ممنون میشم یکی کمکم کنه.  
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
دوست عزیز آموزش ساخت اپل آیدی در بخش آموزش موجوده./
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 7
سجاد پاسخ پذیرفته شده

سلام ای دیوایس دارا!!!!!!!

من خودم هم اپل ای ادی دارم و خیلی خوب نرم افزار میریزم و استفاده می کنم. ولی یه مشکلی که هست اینه که از وقتی این ایپد رو خریدم ، وقتی میخوام یه نرم افزار یا کلا ios رو اپدیت کنم ، ای دی اون مغازه میاد و میگه که پسوردشو بزنید و هیچ جوره هم نمی تونم اون ای دی رو که برای اپدیت و مغازه هستش رو عوض کنم لطفا حتما اگه تنوستید کمک کنید،

very thanks...

1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 8
دوست عزیز شما وارد Setting بشید و از قسمت Store، اپل ایدی قبلی که همون اپل ایدی مغازه هست رو عوض کنید و اپل آیدی خودتون رو جایگزین کنید.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 9
نام پاسخ پذیرفته شده
سلام ایپد خریدم ولی وارد هر برنامه ایش که می خوام بشم یوزر و پس می خواد
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 10
بهرام پاسخ پذیرفته شده
سلام به همه من می خواستم بدونم که چجوری بازیی رو که از روی ایتیونز روی ایپدم ریختم رو آپدیت کنم؟(در ضمن این بازی در اپ استور رایگان نیست)  
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 11
دوست عزیز برای آپدیت کردن اپلیکیشن ها شما App Store رو باز کنید و به بخش Update برید، در این بخش تمامی آپدیت ها برای شما نمایان میشود./ دقت کنید اپلیکیشن هایی که با اپل ایدی خودتون دانلود شدن قابل آچدیت شدن هستند چون شما پسورد آیدی خودتون رو دارید./  
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 12
ملیکا پاسخ پذیرفته شده
ببخشید من می خوام برنامه هامو اپدیت کنم ولی اپل ای دی خودم نمیاره رمزه persian_golf _apple میخواد باید چیکار کنم ؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 13
Rali پاسخ پذیرفته شده
سلام من براي آپديت برنامه هاي گوشيم برنامه هارو پاك كردم دوباره با اپل ايدي خودم از app store دانلود كردم اما ديگه نميتونم باهاشون كار كنم Error ميده An internet connection is required to to compelet this action حالا چيكار كنم لطفا كمكم كنيد
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 14
Shakib Panhbehagh پاسخ پذیرفته شده
برای اینکه ببینی کدوم اپلیکیشن مربوط به ای دی خاص خودتونه بهتره توی اپ استور به قیمت purchase برین اونجا هم اپدیت ها مشخص هست هم اونهایی که مال خودتونه نه مال ای دی مقازه ای که ازش خریدین
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 15
Behnam پاسخ پذیرفته شده
من وقتي تو قسمت settings توي اي تونز و اپ ستور،اپل ايدي و پسووردمو ميزنم، بعد از حدود ٥دقيقه load كردن ميزنه can not connect to itunes store. در ضمن روى ايكون اپ ستورم هم تعداد اپديت هايي كه ميتونم بكنم از بين رفته تورو خدا كمك كنيد ،خيلي وقته كه درگيرشم
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 16
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.