ورود / ثبت نام

ورود

1. حسين
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. چهارشنبه , 13 دی 1391 01:24
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
يعني بدون جيلبرك نميشه حتي برنامه هاي مجاني رو از اپ استور دانلود كرد؟
من آماتورم تازه اپل خريدم
فقط با هاش وبگردي ميكنمو و آهنگو فيلم ميبينم ب نظر شما آپديت كنم يا ن؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
با سلام
بدون جیلبریک هم شما می تونید نرم افزارهای رایگان رو از اپ استور دانلود کنید برای این کار نیاز به اپل آیدی دارید که آموزش ساخت اپل آی دی رو در قسمت آموزشها می تونید ببینید
اما با توجه به اینکه احتمال می رود که دیگه هیچ جیلبریکی ارایه نشه و خیلی از مراجع بزرگی که نرم افزارهای کرک رو عرضه می کردند هم اعلام کردند که دیگه فعالیتی نمی کنند
من به شما توصیه می کنم که فعلا به ورژن جدید iOS مهاجرت نکنید
موفق باشید
Hassan پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزيز
به سايت اپل اپس يه سري بزن با پرداخت مبلغ اندكي اشتراك ميتوانيد از گيم و بر نامه هاي متنوع و جديد بدون جيلبرك روي گوشيتون نصب كنيد
اين يه ابداع جديد و منحصربفرد از اين سايته .
موفق باشيد .
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
Behrooz پاسخ پذیرفته شده
خیلی ساده.. یک Gift Card 100$ US بخر و استفاده کن... هر چقدر هم برنامه دانلود کنی بازم 100$ نمیشه... بقیه برنامه ها هم که Free هستند دیگه...
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
WalKer$s پاسخ پذیرفته شده
در جواب شما بگم كه راه حل كه داره
اول تا الان يعني تا آخرين نسخه ايي كه اپل داده بيرون يعني 6.1.2 جيلبريك براش اومده و شما به راحتي ميتونيد با چند كليك ساده گوشي يا آپيد خودتون را جيلبريك كنيد
در ضمن در صورت عدم تمايل به اين كار كه به نظر من هيج ترسي نداره برنامه ايي هست كه شما ميتونيد با اون برنامه اپليكشنهاي پولي و مجاني رو بدون جيلبريك كردن نصب كنيد كه تا الان برنامه كار ميكنه مگر روزي كه جلوش گرفته شود
در صورت تمايل بفرماييد تا كامل آموزش كار با برنامه را بگم البته شايد آموزشش را كلي گذاشتم چون تازه عضو شدم خبر ندارم كه سايت گذاشته يانه
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
سپهر پاسخ پذیرفته شده
یه جایی دیدم که بچه ها تو همین سایت گذاشتن با حمع امتیاز بت گیفت کارت میده :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز منظورتون اینه بیاد 100 دلار پول بده گیفت کارت بخره ؟؟؟
اولا که فعلا آپدیت نکن ...
بعدشم App های Free اپل استور را میتونی راحت دانلود کنی ... فقط باید Apple ID داشته باشی ... همین
اگه هم دیوایستو جیل کنی که دیگه هیچی ... هر نرم افزاری بخوای 3 ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت نصب میکنی :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.