ورود / ثبت نام

ورود

1. حامد - مدیر انجمن
  2. مشکلات مربوط به اپل آیدی - ایکلود - اپ استور
  3. یکشنبه , 18 فروردين 1392 13:03
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
دوستان این تاپیک رو برای این ایجاد کردم تا ببینم بقیه هم مثله من این مشکل رو دارن؟ اینترنت من ۲mb هست و حدود ۲هفته هست که سرعت دانلود از آیتونز افتضاحه. من تبریزم. دوستان فقط لطف کنن بگن اونا هم مشکل دارن و خواهشا شهرشون رو هم در صورت امکان بنویسن. از بیان روشهای افزایش سرعت دانلود در این تاپیک صرف نظر کنن دوستان چون همه کلک ها سوار شده و هیچ نتیجه ای نگرفتم. شک من خود isp هست چون زحمت open*pn رو هم کشیده( حالا اینم شده کاسه داغتر از آش) منتظر پاسخ دوستان هستم!
به این سوال امتیاز دهید:
Mehran پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزیز.این روز ها کلا سرعت اینترنت پایین امده من از ایتونز دان نمی کنم ولی فکر کنم همین باشه من با پارس انلاین حرف زدم حتی مخابراتم حرف زدم گفتن یک خورده مشکل داریم معلوم نیست کی درست بشه  
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
ممنون به خاطر جوابتون. ولی مشکل من فقط با آیتونز هست!
isina پاسخ پذیرفته شده
منم این مشکل رو دارم هم با شاتل هم با مخابرات شاتل که گفت سرورا داره دست کاری میشه از بالا برای کنترل نت اشنا زیاد دارم شاتل ;)
علی پاسخ پذیرفته شده
نمیدونم ولی کلن آیتونز سرعت دانلودش از خود برنامه های دانلود پائین تره .. شما میتونید برنامه ی[url="http://www.appleiha.com/vetren-iphone/mtfrghhz/93-afzaesh-srat-danlvd-dr-aetvnz-ba-autobahn-accelerator.html"] 
[i]Autobahn[/i]
 Accelerator [/url] رو دانلود کنید یه کمکی میکنه ..
alfered پاسخ پذیرفته شده
آیتونز چون کلا برای بالا اومدن صفحات استورش و دانلود از پروتکل Https برای امنیت بالاتر و ... استفاده میکنه سرعت لود صفحات و دانلودش کلا افت داره. مشکل فقط مربوط به خط اینترنت نیست :)
javad پاسخ پذیرفته شده
کلا یه چند وقتی هست که بیشتر مناطق کشور دچار یه همچین مشکلاتی هست و اینترنت درست حسابی نداریم  میگن میخوان کانال اینترنت ایران رو عوض کن و از کانال قدرتمندتری برای بهبود سرعت استفاده کنند / به خاطر همین احتمالا تا 1 ماه این مشکلات ادامه داره منم سرعتم 2 مگابایت اما لود شدن صفحات آیتونز خیلی طول میکشه  
سید جعفر خلفی پاسخ پذیرفته شده
من از وایمکس مبین نت استفده میکنم.سرعت اینترنت خیلی خوبه حتی به راحتی میتونم برم تو فیس بوک.البته وایمکس ایرانسل هم دارم که اصلا راه نمیره و دایم قطع و وصل میشه.این دوتا وایمکس هم تو کرج هم تو تهران چک کردم که مبین نت در هر دو منطقه سرعتش خوب بود.برای دانلود از  اپ استور هم مشکلی ندارم.البته از ایتیونز سرعت دانلود پایینه(نمیدونم چرا؟) و اینکه اپ استور برای دانلود یک سری از برنامه ها ی رایگان درخواست کد میکنه. در کل باید عرض کنم با مبین نت هیچ مشکلی ندارم .حتی 12 شب به بعد سرعت خیلی هم بالا میره هم برای دانلود و هم وب گردی.
isina پاسخ پذیرفته شده
دوستان من شاتل داشتم اصلا راضی نبودم ولی الان مبین نت 2 mb گرفتم عاااااالیییههه دانلود app تو ایتونزم عااالییههه من با سرعت 1 mb اپ دانلود میکنم تو ایتونز:D
nika پاسخ پذیرفته شده
سلام با توجه به اینکه فقط با ایتونز مشکل دارین احتمالا ورژن ایتونز تون پایین هستش یکبار دیگه ورژن آخرشو دانلود کنین.اما 2 هفته ای که اینترنت کلا مشکل داره.  
amir.b.bagheri پاسخ پذیرفته شده
خیلی ها میگن تا یه ماه بعد از انتخابات درست میشه!؟ ولی من کلا با سرعت اینترنتم مشکلی ندارم،یکم پایینه دیگه D:
علی پاسخ پذیرفته شده
دوستان سرعت دانلود من هیچ مشکلی نداره .. آخرین ورژن آیتونز بعلاوه برنامه ی اتوبان رو که در پاسخ قبلیم میبینید دارم .. این هم عکس :
[img]http://upload7.ir/images/03685506330686791793.jpg[/img]
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
درسته اینترنت مشکل داره ولی برای بعضی از شرکت ها ... مثلا اصفهانی که ما هستیم شاتل مشکل نداره ... صبانت هم مشکل نداره ولی اینترنت خود شرکت مخابرات سرعت نداره ... سرعت اینترنت اومده پایین ولی نه برای همه ی دوستان ./
alfered پاسخ پذیرفته شده
علی جان اگر میشه برنامه اتوبان را داخل سایت آپ کنید بقیه هم استفاده کنند.انگار لینکتون حذف شده و یک سوال آیا میشه اپهای آیتونزو باهاش دانلود کرد ؟
Nima پاسخ پذیرفته شده
سرعت دانلود منم از ایتونز افتضاحه . مثلا یه اهنگ 10 دقیقه طول می شه . کلا اینو بگم که افتضاحه
علی پاسخ پذیرفته شده
ببخشید دیر پاسخ دادم ... برنامه اتوبان خیلی وقت هستش دیگه کار نمیکنه .. ولی میتونید سرعت رو با استفاده از و*پی*ن و اس اس ال بالا ببرید که من با اینترنت دو مگابایت بهم سرعت دانلود 250 کیلوبایت بر ثانیه رو میده .
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.