ورود / ثبت نام

ورود

1. pouyafakhri
  2. بخش عمومی انجمن
  3. شنبه , 10 فروردين 1392 17:51
  4.  اشتراک از طریق ایمیل

[img]Http%20:[/img]
سلام خدمت همه ي كاربران عزيز. امروز قصد دارم كه يك تاپيك جالب براي شما كاربران درست كنم. موضوع اين تاپيك درباره ي يك سرگرمي است كه در واقع همان مسابقه ي بدون جايزه است. اين سرگرمي به شرح زير است: من در هر تاپيك كه درست ميكنم اسم يك بازي را مي آورم و ركورد خودم را همراه با عكس قرار ميدهم و اگه كاربري قصد شركت در اين سرگرمي را داشته باشد مي تواند در قسمت نظرات ركورد خود را همراه با عكس آن قرار دهد. نكته:اين نكته براي كاربراني است كه ممكن است بلد نباشند عكس بگذارند. براي اين كار بايد از صفحه ي Device خود با فشردن دو دكمه ي sleep و home را با هم فشار دهند و بعد عكس خود را در سايت آپلود كنند.

[b]Subway Surfers[/b]
اين ركورد خودمه.
[img]http://up.farazdownload.ir/uploads/1364633154921.jpg[/img]

به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
ببین حالا هی کم آوردی اخم نکنی ها! D: در ضمن اون علامت به معنی قفل شدن صفحه رو حالت portrate یا landscape هست. منظور اینکه وقتی گوشی رو افقی می گیرید تو بعضی برنامه ها مثل سافاری ایفون مثله تلویزیون های lcd میشه. وقتی اون علامت هست فقط می تونه به صورت عمودی نشون بده. برای فعال یا غیر فعال کردن ان دوبار دگمه هوم رو پشت سر هم فشار میدید وقتی اون زیر لیست برنامه ها اومد یه بار به سمت راست زیر صفحه رو لمس کنید یه منو میاد که اون شکل روش هست
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
تاپیک خوبیه ولی به شرطی که از موضوع اصلی خودش منحرف نشه ... در غیر اینطورت قفل ./
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. بخش عمومی انجمن
  3. # 1
pouyafakhri پاسخ پذیرفته شده
سلام خدمت تمام كاربران عزيز. اينطور كه معلومه اين موضوع زياد طرفدار نداره !!!! اين ركورد جديد منه
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. بخش عمومی انجمن
  3. # 2
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوستان واقعا همچین تاپیکی لازم بود ... آوردمش بالا چون نیازه./ با مدیریت سایت هماهنگ میکنم ببینم اگه میشه جایزه هم واسه این مسابقه در نظر بگیریم./ به این صورت که هر چند وقت یکبار بازی رو عوض میکنیم همونطور که در پست توضیح داده شده دوستان رکورد های خودشون رو میذارن./ با خودم شروع میکنم ...  
[img]/up/do.php?img=148[/img]
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. بخش عمومی انجمن
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.