ورود / ثبت نام

ورود

1. سید جعفر خلفی
  2. معرفی ، سوالات ، دانلود آیتونز
  3. سه شنبه , 06 فروردين 1392 23:45
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام.در برنامه ایتیونز وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر گوشی رو شناسایی نمیکنه و در برنامه ایتیونز گوشی با برنامه سینک نمیشه.((اطلاعات سیستم:گوشی ایفون5 -ios6 اخرین ورژن ابدیت نکردم-گوشی جیلبریک نشده-کامپیوتر :ویندوز7))

سوالات:

1_اموزش وصل شدن گوشی به کامپیوتر (مثلا:ایا باید گوشی روشن باشه یا خاموش -گوشی باید رو برنامه خاصی باشه-در هنگام وصل گوشی باید برنامه ای  روشن یا خاموش باشه و....)

2_بعد از اینکه گوشی به کامپیوتر وصل شد و برنامه ای تیونز بالا امد. به چه صورت گوشی را با برنامه سینک کنیم.

3_طریقه ریختن و دانلود اپلیکیشن ها رایگان  از برنامه ایتیونز به گوشب در هنگام سینک بودن

4-طریقه حذف برنامه از روی گوشی.(مثلا :اگر vpn نصب شده ؛ همینکه برنامه حذف شود کلیه فایلها مرتبط با برنامه حذف میشود؟)

<p style="text-align: left;">درانتها:::: درخواست میکنم اگر مطلبی در بین سوالهاجا افتاده و لازم است در ارتباط با جواب ان سوال؛ مطرح شود ,ممنون میشم توضیخ دهید.(با تشکر از دوستانی که در این اگاهی مرا, راهنما هستند.)
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
درود. خوب اینکه ویندوز گوشی رو نشون نمیده بیشتر مربوط به درایورهای اپل هست. برای رفع این مشکل اول از همه برنامه آیتیونز رو از سایت از لینک زیر دانلود کنید. اگه آخرین ورژن رو دارید که هیچ. آیتیونز را از طریق control panel از سیستم پاک کنید. سیستم رو ریستارت کنید. دوباره آیتیونز رو نصب کنید. http://www.apple.com/itunes/download/ در 99% موارد مشکل حل میشه. البته بهتره یه بار هم با یه پورت USB دیگه و یا روی یه سیستک دیگه هم امتحان کنید. اینطوری از سلامت خود کابل هم می تونید مطمئن بشید. برای وصل گوشی به کامپیوتر و آیتیونز قانون خاصی وجود نداره. هر طور که دلتون خواست وصلش کنید. شده من حین بازی کردن گوشی رو هم سینک کردم!!! برای سینک کردن کار خاصی لازم نیست انجام بدید. دگمه سینک رو بزنید و حله. من نتونستم مطلب آموزشی واسه آیتیونز رو همین سایت پیدا کنم. اگه عجله ندارید یه پست آموزشی سیر تا پیاز واسه آیتیونز می نویسم.(شاید تا فردا آماده بشه) وقتی شما برنامه ای رو از گوشی حذف می کنید تمام اطلاعات مربوط به اون پاک میشه!!! این رو هم در یه پست آموزشی جدا که یه خورده حرفه ای تر خواهد بود توضیح می دم!
علی پاسخ پذیرفته شده
بنظرم یکبار هم با برنامه ی itools کار کنید ..  مشکلات آیتونز رو نداره و برای شروع خیلی خوب ئه ..  
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
نرم افزار iFunbox هم هست ولی سوال دوست ما پیرامون iTunes بود ...
moein پاسخ پذیرفته شده
با توجه به پاسخ دقیق تاپیک بسته میشه.
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.