ورود / ثبت نام

ورود

1. alex
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. یکشنبه , 27 اسفند 1391 15:10
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با عرض سلام. اشكالي برام پيش امده كه به كمك شما نيازمندم. من يك ايفون 2g. دارم كه اشتباهي ان را ريستارت كردم ة تمام تتظيمات ان از بين رفت. حال وقتي روشن ميكنم اول تصويري ميايد كه ميخواهد. ايفون را به ايتونز وصل كنم. بعد از من سيم كارت اصلي را ميخواد چكار ميتوانم بكنم. من در خارج كشور زندگي ميكنم لطف كنيد مرا راهنماي كنيد تشكر
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
moein پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنین تا دوستان به شما پاسخ بدهند. ممنون
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز  فکر کنم منظور شما ریستور کردن بوده و نه ریست کردن! خوب به هر حال من فرض می گیرم که آیفون شما قراردادی بوده ونه آنلاک فکتوری. این مهم نیست که شما سیم کارت اصلی رو دارین یا نه. شما باید گوشی رو به یه مک یا پی سی که روش آیتیونز نصبه وصله بعد باید تو اون unlock iphone یا یه همچین چیزی رو بزنید. گوشی آنلاک میشه. اگه سیم کارت خواست یه سیم کارت بندازین روش. مهم نیست که چی باشه. چون گوشی شما مدل ۲g هست والان مدتهاست که این گوشی ها دیگه انلاک شدن. ( از قرارداد بیرون اومدن) اگه حل نشد یه مدضوع را هم امتحان کنید و اونم اینکه ممکنه گوشی رفته باشه رو مد DFU. برای اینکه از این مد بیاد بیرون دو دگمه پاور و هوم رو نگه دارین تا آیفون ریست بشه. اگه بازم حل نشد بیایین ایران مهمون ما باشید تو عید خودم واستون حل می کنم. عید ایرانیان در سراسر دنیا مبارک!
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
احمد پاسخ پذیرفته شده
سلام دوست عزیز شما گوشی رو ریست کردید و به حالت تنظیمات اولیه کارخانه درومده اول از همه روی کامپیوترتون ایتونز رو نصب کنید و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید اگر در ایران هستید با چیلتر شکن !!!به اینترنت متصل بشید خود ایتونز شعورش میرسه کاراشو انجام میده و گوشی رو اکتیو میکنه حالا اگه انلاک باشه که سیم کارت رو میخونه اگه نباشه کافیه برنامه redsnow رو دانلود و نصب کنی از طریق اون هم میتونی جیل برک کنی هم انلاک کنی تو سیدیا هم کافیه ultrasnow رو نصب کنی بعد از خاموش روشن کردن انتن میده! دکمه تشکر را لمس کنید
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
alfered پاسخ پذیرفته شده
واقعا پاسخ پذیرفته شده ها در حد بنز عالیه
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوستان عزیز مشکل ایشون حل شده. از مدیران درخواست بستن تاپیک میشه. 
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
تاپیک قفل ./
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.