ورود / ثبت نام

ورود

1. حسن
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. یکشنبه , 27 اسفند 1391 04:19
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام خدمت دوستان من ایفون ۴ اس ۶۴ دارم پ یک سال است استفاده میکنم چند وقتی هست که هر وقت به شارژ وصل میکنم وشت گوشی خیلی گرم میشه و هر وقت استفاده میکنم خیلی زود باطریش خالی میشه / در ضمن باتریش هیچ مشکلی نداره چون باتریش را با گوشی دیگه عوض کردم هر وقت هم استفاده نمیکنم هم باتریش زود به زود خالی میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید کرد و اگر لازم باشه میفرستم خدمتون. با تشکر
به این سوال امتیاز دهید:
moein پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز اولا در نوشتن یه کم بیشتر دقت کنین. دوما شما نرم افزار یا توییکی نصب نکردین که مربوط به باتری باشه؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
moein پاسخ پذیرفته شده
اگه هم با usb به لپ تاپ شارژ میکنین دیگه این کارو نکنین چون منم به همین مشکل برخورد کردم با خود شارژر شارژ کنین
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
در مورد شارژر آیفون معین جان و در پاورقی اون من توضیحاتی دادیم در مورد خالی شدن زودهنگام  حتی بدون داشتن مکالمه چند مورد می تونه دخیل باشه: ۱- روشن بودن وای فای ۲-روشن بودن بلوتوث ۳-تنظیم بودن شدت روشنایی تصویر بر روی ۱۰۰٪ که برای آیفون ۴ اس ۷۰ یا نهایتا ۸۰ درصد بسیار مناسب است ۴-روشن بودن مکان یاب علاوه بر اینها اگه قبلا از آیفون ۴ استفاده می کردید باید این نکته رو در نظر داشته باشید که آیفون ۴ اس به خاطر پردازنده قویترش مصرف باتری بیشتری خواهد داشت و نسبت به آیفون ۴ ۳۰ درصد آن بالاتر است و این موردی بود که اون اوایل خیلی از طرفداران اپل  رو اذیت می کرد. در مورد گرمای پشت دستگاه توییکهای تنظیم کننده باتری اگثرا به جای مفید بودن می تونند مضر باشند و مورد دیگه ای هم که می تونه دخیل باشه و بر اساس تجربه در واحد فنی شرکت خدمتتون میگم جیلبریک بودن یا نبودن دستگاه و حتی ورژن سیستم عامل شما می باشد - ولی می تونم این موضوع رو خدمتتون بگم که ۵۰ درصد آیفون ۴ اس هایی که دیدم ایم مشکل گرمای بیش از حد هنگام شارژ شدن رو داشتند لطفا هنگام ارایه یک پرسش اطلاعات کاملی از وضعیت مطرح کنید در پایان از مدیران انجمن خواهشمندم که به دلیل اهمیت این موضوع یک آموزش کامل برای چگونگی شارژ و استفاده مفید از باتری آیفون در بخش وبلاگها یا در همین انجمن ارایه دهند
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز علاوه بر توضیحات آقای طالبی لازم دیدم تجربه خودم رو بنویسم. یه مدتی آیفون 3gs من بدون هیچ مشکل قبلی شروع کرد به داغ کردن.  گوشی من جیلبریک بود. من تمام پروسس ها رو می بستم. لوکیشن خاموش بود. وای فای خاموش بود. خلاصه هیچ چیز خاصی نبود که باطری گوشی رو مصرف کنه.  ولی گوشی خود به خود داغ می کرد وباطری گوشی در عرض ۳ ساعت خالی میشد. اتفاقا تو اون موقع من باید می رفتم تهران. اعصابم خراب بود که گوشی تو راه خاموش میشه و من نمی تونم تماس بگیرم با خونه. خلاصه من با همین گوشی  رفتم تهران. نتوستم به کسی هم نشونش بدم. وقتی برگشتم تبریز. گوشی از فرداش درست شد. حالا نمی دونم آب وهوای تهران بهش ساخت یا تو تبریز تبش رو ریخت؟! به هر حال من کار خاصی نکردم.  خودش یه دفعه این طوری شد. خودشم درست. شد. از رو کنجکاوی با واحد پشتیبانی اپل تماس گرفتم. اونا هم نوشتن که ممکنه در برخی مواقع باطری لیتیومی دچار همچین مشکلی بشه که این نشون میده باطری یواش یواش داره پیر میشه. مثله اینکه مواد شیمیایی اش دچار یه سری واکنش میشن. به هر حال این رو هم در نظر بگیرین.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
دوست من شما تا حالا باتری دیوایستون رو کالیبره کردین ؟؟
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
نحوه کالیبره کردن: بزارید باطری گوشی کاملا خال بشه تا خاموش بشه. بزارید رو شارژ تا کاملا شارژ بشه. بعد از روشن شدن دگه هوم و پاور رو همزمان نگه دارید تا دستگاه ریست بشه. باطری شما کالیبره است!
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
moein پاسخ پذیرفته شده
با توجه به پاسخ دقیق و کامل دوستان تاپیک بسته میشود.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 7
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .
متاسقیم، بحث قفل شمده و شما هم اکنون نمی توانید پاسخی ثبت کنید

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.