ورود / ثبت نام

ورود

1. moein
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. پنج شنبه , 24 اسفند 1391 17:01
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام خدمت دوستان
یه روش 100% عملی دارم واسه نصب سیری من خودم الان روی آیفون 4 انجام دادم جواب گرفتم.

خب بریم سراغ آموزش:

1) برنامه های سیری قبلی رو پاک کنید و یک بار ریبوت کنید، از مسیر سیدیا > پکیج> بالای صفحه گزینه simple رو بزنید تا به expert تغییر کنه، اونوقت فایلهای پیش نیاز سیری قبلی رو هم پاک کنین مثل: libmal ، steffwiz ، و .... فقط خیلی دقت کنید فایلهای اصلی و دایرکتوری رو پاک نکنید که مجبور به ریستور میشوید!

<strong>2) ابتدا سورس زیر را اد کنید
</strong>

<strong>cydia.bassamkassem.com</strong>

<strong><strong>3) سپس به سورس بالا رفته و Ac1d siri-ios 6.1.0 را نصب کنید البته با توجه به فریمور و نوع دیوایستون توییک مناسب رو نصب کنید.</strong></strong>

<strong><strong>[img]up/do.php?img=31[/img]</strong></strong>

<strong><strong> </strong></strong>

<strong><strong><strong>4) سپس سورس زیر را اد کنید(اگر این سورس موجود است دوباره نصبش نکنید!)
</strong></strong></strong>

<strong><strong><strong>apt.tekwik.com</strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong>5)بعد برید تو این سورس و توییک PAT setup for ios 6 رو نصب کنید.</strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong>[img]up/do.php?img=32[/img]</strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong> </strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong><strong>به settings رفته و در قسمت جنرال siri را پیدا کرده . از حالت off به on تبدیل کنید <strong>و تو قسمت AC!D SETTINGS در تنظیمات از ON بودن SIRI ENABLED اطمینان حاصل فرمایید.</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong><strong>خب دیگه تموم شد حالا یه بار ریسپرینگ کنید و برید حالشو ببرید.</strong></strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong><strong><strong>[img]up/do.php?img=33[/img]</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

تشکر هم یادتون نره.
<strong><strong><strong><strong><strong><strong>
</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
سجاد بهشتی پاسخ پذیرفته شده
با سلام خدمت دوستان
یه روش 100% عملی دارم واسه نصب سیری من خودم الان روی آیفون 4 انجام دادم جواب گرفتم.

خب بریم سراغ آموزش:

1) برنامه های سیری قبلی رو پاک کنید و یک بار ریبوت کنید، از مسیر سیدیا > پکیج> بالای صفحه گزینه simple رو بزنید تا به expert تغییر کنه، اونوقت فایلهای پیش نیاز سیری قبلی رو هم پاک کنین مثل: libmal ، steffwiz ، و .... فقط خیلی دقت کنید فایلهای اصلی و دایرکتوری رو پاک نکنید که مجبور به ریستور میشوید!

<strong>2) ابتدا سورس زیر را اد کنید
</strong>

<strong>cydia.bassamkassem.com</strong>

<strong><strong>3) سپس به سورس بالا رفته و Ac1d siri-ios 6.1.0 را نصب کنید البته با توجه به فریمور و نوع دیوایستون توییک مناسب رو نصب کنید.</strong></strong>

<strong><strong>[img]up/do.php?img=31[/img]</strong></strong>

<strong><strong> </strong></strong>

<strong><strong><strong>4) سپس سورس زیر را اد کنید(اگر این سورس موجود است دوباره نصبش نکنید!)
</strong></strong></strong>

<strong><strong><strong>apt.tekwik.com</strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong>5)بعد برید تو این سورس و توییک PAT setup for ios 6 رو نصب کنید.</strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong>[img]up/do.php?img=32[/img]</strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong> </strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong><strong>به settings رفته و در قسمت جنرال siri را پیدا کرده . از حالت off به on تبدیل کنید <strong>و تو قسمت AC!D SETTINGS در تنظیمات از ON بودن SIRI ENABLED اطمینان حاصل فرمایید.</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong><strong>خب دیگه تموم شد حالا یه بار ریسپرینگ کنید و برید حالشو ببرید.</strong></strong></strong></strong></strong>

<strong><strong><strong><strong><strong><strong>[img]up/do.php?img=33[/img]</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

تشکر هم یادتون نره.
<strong><strong><strong><strong><strong><strong>
</strong></strong></strong></strong></strong></strong>

مرسی
علی پاسخ پذیرفته شده
مرسی آموزش کاملی بود ...
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
moein پاسخ پذیرفته شده
خواهش میکنم وظیفه بود...
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
alireza پاسخ پذیرفته شده
سلام.اقا معین ساده تر اموزش بده واسه ماتازه کارا.بازم دستت درد نکنه
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
moein پاسخ پذیرفته شده
علیرضا جان من تا حد امکان سادش کردم,عکسا هم واسه همینه.
شما هرجا به مشکلی برخورد کردین همینجا مطرح کنین من در خدمتم.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
nika پاسخ پذیرفته شده
ممنون اموزش خوب و به موقعی بود.
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.