ورود / ثبت نام

ورود

1. حامد - مدیر انجمن
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. سه شنبه , 22 اسفند 1391 19:42
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
کم کم به زمان معرفی امکانات نسخه جدید سیستم عامل iOS نزدیک می شویم. سیستم عاملی که برای اولین بار نشان داد که نرم افزار تا چه اندازه می تواند در تار و پود سخت افزار نفوذ کند. اما حتی دو آتشه ترین apple fan boys هم رفته رفته اظهار کسالت می کنند و نوآوری های اپل رو در این زمینه در مقابل رقیبها با دلسردی نظاره می کنند. من با این تاپیک در بخش مخصوص iOS خواستم کاربران ایرانی به تبادل نظر در جوانب ضعف و قوت و احیانا آرزوهای خود در مورد iOS 7 بپردازند. امیدوارم همه دوستان در این بحث فعالانه شرکت کنند. کسی چه میدونه شاید صدای ما هم شنیده شد.
به این سوال امتیاز دهید:
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
یکی از انتظارات اینه که بیان یه کاری کنن که بشه از ورژن یه برنامه به جای اینکه آپدیت کرد، دانگرید کرد. مثلا من نسخه ی جدید فروت نینجا رو دوست ندارم، میخوام کوچ کنم به ورژن قبلی :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 1
علی پاسخ پذیرفته شده
بنظرم یکی از انتظاراتمون میتونه این باشه که سوپرایزمون کنه..
مثل قبل نباشه و از پایه و بنیان عوض بشه ..
همین :)
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 2
حامد - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
از دوستایی که زحمت کشیدن نظر گذاشتن ممنونم!
اینم آرزوهای من:
۱) بشه آپدیت های دلتا رو نصب کرد. مثلا به جای اینکه بشینم یه آپدیت ۴۰۰ مگابایتی رو دانلود کنم فقط آپدیت کوچیک مربوط به تغییرات رو دانلود کنم.
۲) استفاده از پروتکل h.t.t.p.s برای ضد هیتلر
۳) امکان سفارشی کردن بیشتر فولدرها مثلا بشه برنامه های بیشتری گذاشت توشون
۴) دسترسی راحتتر به localization و do not disturb
۵) اپل جان مادرت این امکان دیدن لیریک آهنگ ها رو به آیپد برگردون. آخه مگه تو عمه نداری؟
۶) تکمیل برنامه های اپل برای آیپد مثل ماشین حساب. خدا شاهد این اپل مرض داره!
۷) عوض کردن رابط کاربری و تغییر آیکون برنامه ها از حالت skeumorphic. یواش یواش آیکون ها برام بچه گانه به نظر میرسه!
۸) امکان فعال کردن سریع private browsing از داخل خود safari. به نظرم chrome در این مورد با معرفی حالت incognito tab خیلی از سافاری بهتر عمل کرده!
۹) رسیدن به سر و وضع notification center در آیپد. آخه چرا weather و stocks رو تو آیفون نشون میده ولی تو آیپد نه! باز باید به عمه اپل اشاره کنم!
۱۰) حالا نخواستم معجزه و سوپرایز رو اینا رو درست کن!
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 3
نازنین پاسخ پذیرفته شده
الان اگه من انتظاراتمو بگم شما درست می کنین؟:(
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 4
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
ما درست نمیکنیم ... شما متن پست را بخونید تا به جواب سوالتون برسید.
  1. بیش از یک ماه قبل
  2. درخواست نرم افزار iOS
  3. # 5
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.