ورود / ثبت نام

ورود

1. asdpic
  2. مشکلات نرم افزاری آیفون
  3. سه شنبه , 21 آذر 1391 05:16
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
من طبق قولی که به دوست گلم ایمان داده بودم این مطلب رو گذاشتم و امیدوارم مشکلتون حل بشه.;)
.
.
.
من قصد دارم شما عزیزان را با نحوه برطرف سازی ضعف آنتن دهی سیگنال WiFi آیفون ۵ آشنا کنیم. بسیاری از کاربران ، به هیچ وجه دارای ضعف آنت دهی WiFi در آیفون ۵ خود مطلع نیستند ! از طرفی عده ای نیز وجود دارند که از این موضوع رنج می برند. در این مطلب می خواهیم مشکل ضعف WiFi در آیفون 5 را به طور کامل رفع کنیم. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

روش انجام این کار بسیار ساده است. از آن جا که این مشکل هنوز به صورت رسمی از اپل حل نشده است ، باید بگوئیم که تا زمان ارائه راه حل رسمی از سوی اپل ، این روش می تواند کارساز باشد.
در این فرآیند ، شما باید سیستم امنیتی روتر خود را از حالت WPA/WPA2 به حالت WEP تغییر دهید.
WPA و WPA2 فناوری هایی جدیدتر از WEP هستند ، از این رو تغییر از این حالات به حالت WEP ، ممکن است اندکی باعث مختل شدن امنیت روتر شما گردد ، اما جالب است که بدانید مشکل WiFi درآیفون ۵ ، تنها با این روش قابل رفع شدن می باشد.
در مودم های روتر معمولی ، با وارد کردن ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ در نوار آدرس مرورگر اینترنتی ، صفحه تنظیمات روتر پیش روی شما قرار می گیرد. در این بخش ، تنها کافیست با تغییر WPA به WEP و وارد کردن رمز عبور جدید ، تنظیمات را ذخیره کنید. موفق باشید !

راستی ... اگه قسمتی از زندگیتون رو اپل تشکیل میده , بهتون توصیه میکنم این مطلب رو لایک و به اشتراک بزارید تا بقیه هم از این مطالب استفاده کنند.

[img]http://www.apple-nic.com/forum.html?controller=attachment&;task=displayfile&tmpl=component&id=4[/img]
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
مرسي واقعا ممنون از پست خوبي كه گذاشتي
دارم آيفونمو چك مي كنم فقط اگه امكان داره مراحل انجام اين تغييرات رو بيشتر توضيح بده و لطفا اگه امكان داره همراه با عكس

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.