ورود / ثبت نام

ورود

1. ایمان شریفی فر
  2. مشکلات سخت افزاری آیفون
  3. جمعه , 17 آذر 1391 16:37
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام میخاستم بدونم کسی از دوستان که آی فون ۵ دارن به مشکل ضعیف بودن wifi بر خوردن؟
به این سوال امتیاز دهید:
پاسخ پذیرفته شده
WalKer$s پاسخ پذیرفته شده
من راه حلي پيشنهاد ميكنم شما انجام بديد شايد به نتيجه برسيد من كه خودم انجام دادم و درست شد و شايد تنها راه حل باشه اگر باز هم با آپديت كردن برطرف نشده باشد
در اين كار شما بايد سيستم امنيتي روتر خودتون را از حالت WPA/WPA2 به حالت WEP تغيير دهيد كه كاري آسان هست
حالت هاي WPA/WPA2 حالت جديدتري از WEP هست و با تيغيير آن شايد امنيت روتر كمي ضعيف تر شود كه به نظر ما فقط هكر ميتواند امنيت روتر رو به خطر بندازد نه افراد معمولي
راه حلش هم اين هست كه شما با تايپ كردن اي آي پي در مرورگرتان چه در PC و چه در IPHONE دسترسي به تنظيمات روتر پيدا ميكنيد و از اونجا در بخش امنيت روتر اين تنظمات را تغيير دهيد و براي روتر رمز تعريف كنيد تنظيمات را ذخيره كنيد
اميدوارم كه مشكلتون حل شود
کارشناس فروش پاسخ پذیرفته شده
سلام ایمان جان
تو شرکت تعداد خیلی زیادی فروخته شده و بر خلاف شایعاتی که در مورد ایرادات آیفون ۵ بود
ما حتی تو ایم مدت به ۱ مورد مشکل هم برخورد نکردیم. تنها مواردی که بوده نا رضایتی مشتریان از رنگ مشکی آیفون ۵ بود که بعد مدتی بر اثر ضربه و یا خراشیدگی رنگ مشکی گوشی می رفت
اما در مورد گوشی شما با توجه به ایمیلی هم که به من زده بودید اجازه بدید من در روز کاری از همکاران واحد فنی اطلاعات کامل تر بگیرم
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 1
ایمان شریفی فر پاسخ پذیرفته شده
سلام ممنون میشم این قضیه رو واسه من پیگیری کنید تا در صورت لزوم برسم خدمتتون!
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 2
asdpic پاسخ پذیرفته شده
دوست عزیز اگر شما سری به مطالب جدید بنده بزنید حتما این مشکل شما رفع میشه. یادتون نره
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 3
Arman 512™ - مدیر انجمن پاسخ پذیرفته شده
مشکل ضعیف بودن سیگنال وای فای به احتمال زیاد از اکسس پوینت شماست که اینترنت خام را به دیوایستون میده. از سالم بودنش مطمئن شو ...
در ضمن مواردی مثل فاصله ی شما یا اینکه تا چه فاصله ای ساپورت میکنه.
ولی بازم میگم مشکل از آیفونتون نیست
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 4
isina پاسخ پذیرفته شده
در فریمور های جدید مخصوصا در 6.1.2 این ضعف برطرف شده شما با ریستور ایدیوایستون به نتیجه دلخواهتون میرسید
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 5
javad پاسخ پذیرفته شده
من که ندارم
:(
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 6
علی پاسخ پذیرفته شده
با آپدیتی که اپل داده این مشکل که اکثرا برای وای فای هایی هستش که از اینترنت خام به دیوایس ها میدن برطرف شده ..
ولی مشکل هیچوقت از گوشی نبوده ..
  1. بیش از یک ماه قبل
  3. # 7
  • صفحه :
  • 1

هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

• درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.