ورود / ثبت نام

ورود

 1. moein
 2. مشکلات سخت افزاری آیفون
 3. دوشنبه , 21 اسفند 1391 06:33
 4.  اشتراک از طریق ایمیل
کارخانه آئودی ”Audi” در حال ساخت ماشینی است که به صورت خودکار رانندگی می کند و شما میتوانید توسط آیفون آن را کنترل کرده و حرکات آن را در آیفون و یا آیپد خود مشاهده کنید ،اگر شما برای باور این موضوع نیاز به مدرک فیزیکی دارید ، جستجوی شما با خودرو های “AudiConnect” این کمپانی که دارای ویژگی رانندگی خودکار و پارک کردن خودکار هستند به پایان می رسد. این دو خودرو که با کمک سنسور های حساسی تولید شده اند ، می توانند به راحتی و بدون دخالت انسان رانندگی کنند و همچنین خودرو را پارک نمایند. و تمامی اینها در iphone شما نمایش داده میشود… و نکته جالب این است که سنسور های استفاده شده در این خودرو تجهیزات تولیدی خود این شرکت هستند ، به این معنی که خودروهای پروژه پارک اتوماتیک و رانندگی اتوماتیک ، به سنسور های بسیار بزرگی که در خودروی راننده خودکار گوگل یافت می شود نیازی ندارند.

“Audi” برای نشان دادن تکنولوژی خودکارش ، خودروی پارک کننده خودکارش را به نمایشگاه CES 2013 آورد و ما شاهد این بودیم که از پارکینگ یکی از هتل های اطراف بدون سرنشین خارج شد ، در سر یک پیچ دور زد و به داخل پارکینگ بازگشت. و تمامی حرکات بر روی آیفون متصل به این خودرو نمایش داده میشد.

قابلیت پارک خودکار این خودرو ، توسط برنامه iOS کمپانی “Audi” فعال می شود. یکی از مهندسان کمپانی “Audi” خانم “Annie Lien” این روند را به ما نشان داد. او ابتدا با یک اشاره برنامه این خودرو را در آیفون اجرا کرد ، این خودرو یه محض آنکه دستور را دریافت کرد ، از پارکینگ خارج شد و به راه از پیش تعیین شده اش که توسط سنسور هایی که این کمپانی بیرون از پارکینگ نصب کرده بود ادامه داد.

یک برنامه جدا روی آیفون به ما وضعیت خودرو را در حین اینکه خوردو در سر پیچ دور زد و به محل اصلی اش بازگشت نشان می داد. وقتی که خودرو در حال دور زدن بود ، ما میتوانستیم فرمانش را که خود به خود میچرخید ببینیم و حرکت های کوچکی را که برای صاف شدن خودرو انجام می شد ببینیم. وقتی که این خودرو به مقصد پایانی خودش ، یعنی دقیقا روبه روی ما رسید ، ما شاهد این بودیم که ترمز کرد و دنده عقب حرکت کرد و مکان پارک خالی اش را پیدا کرد و میان دو خودرو پارک شده دیگر قرار گرفت.

با وجود اینکه “Audi” می گوید سخت افزار استفاده شده برای ساخت خودرو پارک کننده خودکار برای استفاده در خودرو های جدید این کمپانی آماده است ، نرم افزار آیفون و آیپد آن هنوز در مراحل اولیه توسعه خودش به سر می برد و این کمپانی می گوید که خودرو های پارک کننده و راننده خودکار این شرکت تا سال 2020 به بازار ارائه می شوند. این یعنی این که شما دیگر نیازی ندارید که به دنبال جای پارکینگ بگردید. و با آیفون خود به خودرو فرمان میدهید.
به این سوال امتیاز دهید:
علی پاسخ پذیرفته شده
شما آیفون رو بخر برای من من با آیفون آئودی رو پارک میکنم :))
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سخت افزاری آیفون
 3. # 1
moein پاسخ پذیرفته شده
میخرم واست ! ;)
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سخت افزاری آیفون
 3. # 2
علی پاسخ پذیرفته شده
سوویچ رو پست کن :)
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سخت افزاری آیفون
 3. # 3
moein پاسخ پذیرفته شده
چسسسسسم!!! :)
 1. بیش از یک ماه قبل
 2. مشکلات سخت افزاری آیفون
 3. # 4
 • صفحه :
 • 1


هنوز برای این سوال پاسخی ثبت نشده است !
شما امکان ثبت پاسخ به این سوال را ندارید. .

انفورماتیک نوین

 • درباره NIC
 • پرسنل NIC
 • تغییرات سایت
 • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.