اپلیکیشن مالی و تجاری

بهترین نرم افزار ویرایش اسناد و PDF که ۵ دلار بود ، برای مدت محدود رایگان شد

بهترین نرم افزار ویرایش اسناد و PDF که ۵ دلار بود ، برای مدت محدود رایگان شد
 لینک دانلود قیمت: رایگان برای مدت محدود حجم: 7 MB نسخه: 1.7 تاریخ: Nov 14, 2016 گروه: Business سازگار‌ با: دستگاههای iOS همانطور که می‌دانید، یکی از مزایای اپ استور نسبت به رقبای خود، داشتن برنامه‌های متنوع و ایمن است و علاوه بر این‌ها، اپل هر هفته یک برنامه پولی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. Smart PDF Scanner، برنامه‌ای است که اپل برای این هفته انتخاب کرده است که در حقیقت ابزاری برای اسکن کردن محتوا به شمار می‌رود. به همراه داشتن پرونده‌ها و فایل‌های فیزیکی برای بسیاری می‌تواند مشکل و طاقت فرسا باشد؛ چراکه تعداد زیادی از آن‌ها همیشه همراه ما هستند و ممکن است موردی...
ادامه مطلب
امتياز دهيد:
3

معرفی نرم افزار حسابداری محک برای آیفون

معرفی نرم افزار حسابداری محک برای آیفون
معرفی نرم افزار حسابداری محک مدیریت حساب و کتاب ها ؛ قرض ها ؛ بدهی ها ؛ طلب ها ؛ میزان درآمد و ... کاری هایی هستند که نرم افزار های حسابداری خیلی بهتر از انسانها آنها را انجام میدهند ؛ نرم افزار کیف پول محک به عنوان یک حسابدار شخصی برای آیفون شما عرضه شده است تا شما را از یادداشت حساب و کتاب ها بر روی کاغذ بی نیاز کند. برخی از ویژگی های نرم افزار : 1- یادآوری موعد چک و قسط ها2- امکان تهیه پشتیبان به منظور امنیت بیشتر در نگهداری اطلاعات3- امکان دسته بندی هزینه ها و درآمد هاو...   مشخصات عمومی برنامه قیمت: Free دسته...
ادامه مطلب
امتياز دهيد:
7

معرفی نرم افزار لاین ات - Line@

معرفی نرم افزار لاین ات - Line@
معرفی نرم افزار @Line اگر کابر حرفه نرم افزار لاین هستید و از آن برای کسب و کار و تبیغات نیز استفاده میکنید پیشنهاد میکنیم این نرم افزار را از دست ندهید ؛ شما در این برنامه امکان معرفی چندین ادمین با دسترسی های مختلف را دارید تا در مدیریت صفحه به شما کمک کنند ؛ تعدادی از ویژگی های این برنامه برا در زیر برای شما آورده ایم. برخی از ویژگی های نرم افزار : 1- امکان داشتن بیش از ۵۰۰۰ اد لیست2- امکان ارسال پیام به صورت گروهی برای تمام کاربران3- مدیریت بر روی پست ها مانند برداشتن امکان کامنت یا لایک4- ارسال پست در قسمت TimeLine5- فیلتر کردن...
ادامه مطلب
امتياز دهيد:
4

مدیریت و نظارت بر امور مالی با Accounts Money Tracker

قطعا همه ی ما به یک برنامه ی عالی برای مدیریت و نظارت بر امور مالی خود نیازمندیم. برنامه ای که حساب تمام هزینه ها و آخرین تراکنش های ما را داشته باشد. این اپلیکیشن تمام گفته های بالا را پوشش می دهد. یعنی ریز هزینه ها، مقدار موجودی و درآمد های ما را مشخص و ثبت می کند.

ادامه مطلب
امتياز دهيد:
6

مبدل پول کشور های گوناگون با Smart Coin - Currency Converter

یکی از ابزارهایی که بسیار مورد استفاده ی کارشناسان، فروشندگان و تمام کسانی که در بازار ارز قرار دارند، مبدل پول کشور های گوناگون می باشد. این برنامه قابلیت تبدیل 175 ارز دنیا را به یکدیگر دارد.

ادامه مطلب
امتياز دهيد:
1

آگاهی از جزئیات محصولات مختلف با Quick Scan Pro - QR Barcode Scanner

نرم افزاری که در حال معرفی آن هستیم برای رفتن به خرید و آگاهی از جزئیات محصول مورد نظرتان بکار می آید. البته کالای خریداری شده باید بارکد داشته باشد. زیرا در اصل با یک بارکد خوان قدرتمند سر و کار داریم.

ادامه مطلب
امتياز دهيد:
2

محاسبات امور مالی و حسابی در PocketMoney checkbook budgets expenses

آیا نیازمند این مهم هستید که امور مالیتان بوسیله ی گوشی یا رایانه تان سر و سامان بگیرد؟ پس جای خوبی آمده اید و انتخاب درستی کرده اید.

ادامه مطلب
امتياز دهيد:
2

نظارت مستقیم و بر مصرف انرژی در Meter Readings

برای آن دسته از افرادی که علاقمند به نظارت مستقیم و آگاهی از میزان مصرف انرژی خانواده دارند، این اپلیکیشن را پیشنهاد می کنیم. قابلیت های بالای نرم افزار به صورتیست که برای سرپرست خانوار امکان مدیریت مصرف انرژی را به نحو احسنت می دهد.

ادامه مطلب
امتياز دهيد:
2

یک ماشین حساب عالی برای انجام امور مالی در Loan Calculator Pro

یک ماشین حساب عالی برای انجام امور مالی با هر جزئیاتی که فکرش را می کنید!

از کارایی هایش برای نمونه به محاسبه سریع تعداد اقساط ماهانه، تجزیه و تحلیل میزان ورود و خروج پول به کارت های بانکی و اعتباری و آگاهی از پرداخت های اضافی اشاره نمود.

ادامه مطلب
امتياز دهيد:
2

برنامه کمک حسابداری Business Inventory

 یک نرم افزار کسب و کار عالی برای مدیریت موجودی محصول، میزان سفارشات، فروش و تحویل اگر می خواهید Business Inventory را از دست ندهید.

 

ادامه مطلب
امتياز دهيد:
3

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.