ورود / ثبت نام

ورود

دستاورد جدید Prss در ایپد، خداحافظ پرینت .

دستاورد جدید Prss در ایپد، خداحافظ پرینت .

 

از هم اکنون آیپد اپل انشارات چاپی را با زباله دان انداخته و با بنیان گذاری نسل جدیدی از انتشارات دیجیتالی به کمک Prss "معنی و زاویه ی جدیدی به زندگی مردم خواهد بخشید"

انتشار در عصر اپل یک گزاره مملو از خطر است: انتشارات دیجیتالی به راحتی جایگزین انتشارات چاپی از دست رفته خواهند شد. با ایجاد ارزش افزوده ی کافی و رابط های کاربری مناسب و گسترده و ارزان در دنیای دیجیتال ، انتشاراتی که یارای همگامی با این راه را نداشته باشند محکوم به مرگ اند.

میشل الینگز (Michel Elings) هلندی الاصل و تیم اش در Prss نرم افزار جدیدی را ارایه کردند. زیرا نرم افزاری که برای اپل ارایه داده بودند " trvl " مانع ارایه ی تجربه ای عالی از طرف این تیم به کاربران بود و باعث گله هایی از طرف کاربران نیز شده بود.

الینگز در ماه آوریل سال جاری در مصاحبه ای به اپل اینسایدر (AppleInsider) گفت: "مردم واقعا از ما متنفر بودند"

شش ماه بعد وقتی Prss یکی از قویترین نرمافزارهای ای او اس 7 را ارایه داد ، دوبار اپل اینسایدر با میشل الینگز درباره ی موجودیت و افق پیش روی نرم افزار مصاحبه کرد.

این بار الینگز اهداف فرا روی برنامه را اینگونه شرح داد:

  • خواستیم کاری کنیم که چاپ کاری احمقانه به نظر بیاید، تمام یک سال و نیم گذشته را در آن جای دادیم و یا بر اساس آن برنامه ریزی کردیم.

Prss

شرکت تقریبا تمامی جوانب چاپ ونشر را برای تبلت های اپل در نظر گرفته . همه چیز برای کارکنان اتشارات دست به دست هم داده است تا روح در محصول نهایی دمیده شده و در کمال دقت و سادگی ، در عین حال حفظ قدرت وانعطاف پذیری محصول نهایی به دست خوانندگان برسد.

الینگز همچنین به ویژگی های ریل تایم برنامه بسیار افتخار میکند که به ناشر قابلیت می بخشد قسمتی یا همه ی محتوا را در هر زمان و یا هر مکانی بازنگری کند. همچنین به طراحان و نویسندگان توان بازگشت به همان نقطه از کار که آن را رها کرده بوداند میدهد. این بدان معناست که با تحت وب بودن برنامه نیاز به ایمل و ارسال اطلاعات یا منابع به نقاط مختلف کاملا از بین میرود. به گفته ی الینگز:

  • قسمتی که واقعا ما میپسندیم، و حوزه مجلات را کاملا دگرگون میکند این است که "دیگر لازم نیست که نویسندگان وناشران منتظر کل مراحل چاپ وپیش چاپ شوند"

  • ما میخواهیم خوانندگان را از مشکلات فنی رها کنیم و کمک کنیم محتوا ها بدرخشند

  • ما همیشه برای مسایل قیمت گذاری دچار سر درگمی میشدیم ونمیخواهیم خوانندگان نیز این حس را داشته باشن.

  • چیزی که به آن اهمیت داده شده قیمت عادلانه برای همه بوده.

2

امتياز دهيد:
8
کارداشیان دستمایه ی سازندگان ایفون 5 اس طلایی
ویژگی‌های کمتر شناخته شده در سیستم عامل iOS 7

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.