ورود / ثبت نام

ورود

پیروزی دیگر برای Apple در برابر Samsung

پیروزی دیگر برای Apple در برابر Samsung

 

کمپانی اپل با ثبت یک درخواست از کمسیون تجارت بین المللی امریکا (ITC) خواست تا ممنوعیت ورود محصولات سامسونگ به خاک ایالات متحده را گسترش دهد. این درخواست شامل تعداد بیشتری از اسمارت فون های سامسونگ می شود. ITC قبلا کمپانی سامسونگ را به جرم تخلف برروی دو پتنت متخلف شناخته بود، اما اپل خواستار تجدید نظر در این مورد شده و اعلام کرده که تخلف برروی سه پتنت دیگر نیز در محصولات سامسونگ دیده می شود. شرکت اپل سال ۲۰۱۲ در نتیجه دادخواست پرداخت خسارتی به مقدار یک میلیارد دلار از رقیب کره جنوبی اش، پیروز شده بود.

به گفته Florian Mueller از FOSS Patents هدف اپل تمرکز برروی پتنت هایی است که به محصولات فعلی سامسونگ مربوط می شود، نه پتنت هایی که در مورد محصولات قدیمی این شرکت است و براساس آنها این شرکت کره ای هفته قبل ممنوعیت واردات گرفت.

0909908d-5718-4dea-8103-e43c1b6dffe5-444x333

در چهارچوب حکم کمیسیون تجاری بین المللی ایالات متحده امریکا، مشخص گردید که سامسونگ، تکنولوژی شرکت اپل را به شکلی غیر قانونی استفاده کرده است. در حالیکه این کمیسیون واردات برخی از محصولات این شرکت را ممنوع کرد، ولی ٤ مورد اعتراض دیگر شرکت اپل را رد کرد.

اپل که مدت مدیدی است در تلاش ممنوع شدن محصولات سامسونگ در ایالات متحده امریکا میباشد، موفق به کسب یک پیروزی بر اساس حق ثبت متعلق به شرکتش گردید.

 وکیل شرکت حقوقی ویلمرهال که مرکزش در واشنگتن بوده و وکالت اپل را بر عهده دارد، گفت: "شرکت اپل برای تولید دستگاهی انقلابی، در طول ٥ سال، ٥ میلیارد دلار مصرف کرده است. ولی سامسونگ گفت، ما این دستگاه را به راحتی کپی میکنیم و در عرض ۳ ماه دستگاهشان را حاضر کردند."

همچنین وکیل شرکت سامسونگ نیز ابراز داشت، در صورتی که قوانین حق ثبت نقض شده باشد، خسارت معلوم شده، باید معقول باشد.

 

امتياز دهيد:
6
مژده ! نصب رایگان تمام اپلیکیشنها
بازی پرندگان خشمگین نسخه Go !

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.