اتمام فرصت برگشت از iOS7 به iOS6.

اتمام فرصت برگشت از iOS7 به iOS6.

اتمام فرصت برگشت از iOS7 به iOS6.

همانطور که می دونید تا مدتی پیش می شد کاربران آیفونی که از iOS6 به iOS7 به روز رسانی کرده اند در صورتی که تمایل به استفاده از این نسخه رو نداشتن به نسخه قبلی برگردند.این خبر در سایت های مختلف ایرانی و خارجی منتشر شد و خیلی ها فکر کردند که با وجود اخطار هایی که مبنی بر تغیر زیاد iOS7 داده می شد به راحتی میشه این کار رو کرد و به قول گفتنی " سنگ مفت گنجشک مفت " اما غافل از اینکه این ضرب المثل در رابطه با اپل هرگز صادق نبوده و نیست!!!

سایت های ایرانی این خبر رو به خوبی پوشش دادند اما یک بر نکته رو به خوبی آنطور که باید تاکید نکردند و اون اینه که " تنها کاربران نسخه بتای iOS7 می تونن به نسخه ۶ برگردن.

خبر تازه این هست که کاربران نسخه بتا هم دیگه نمی تونن به نسخه ۶ برگردن.همیشه اپل تا زمانی که نسخه های نرم افزاری خودش رو عموم در دسترس عموم نذاشته به توسعه دهندگان اجازه استفاده و بازگشت به نسخه های قبل رو میده اما بعد از اون دیگه راه برگشتی نیست.

پس با این تفاسیر فعلا اونهایی که iOS7 دارن , چه دوست دارن چه ندارن باید بسوزن و بسازن تا یه راحی پیدا بشه برای برگشت به نسخه ۶.نگران نباشید اگر راهی پیدا کنیم حتما خدمتتون اعلام خواهیم کرد.

اتمام فرصت بازگشت از iOS7 به iOS6

امتياز دهيد:
6
چگونه در iOS7 مخاطبین خود را " بلاک " کنید.
بررسی و نحوه استفاده از Touch ID آیفون 5S

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • اينقدر ios7 جذاب هست كه بعيد ميدونم كسي به فكر عقب نشيني از اون باشه

    1 پاسخ
  • سلام آقا ساسان
    البته برای خیلی ها هم جذابیت نداره.نظر من رو که زیاد به خودش جلب نکرد با اینکه پیش از انتشارش خیلی ذوق داشتم بروز رسانی کنم.اما چاره ای جز به روز رسانی نیست.:)

    0 پاسخ

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.