ورود / ثبت نام

ورود

چگونه در iOS7 مخاطبین خود را " بلاک " کنید.

چگونه در iOS7 مخاطبین خود را " بلاک " کنید.

چگونه در iOS7 مخاطبین خود را " بلاک " کنید.

 
در سیستم عامل های قبلی iOS برای بلاک کردن مخاطبی خاص باید برنامه ای کمکی روی گوشی نصب می شد تا این عمل صورت بگیره تازه مساله به اینجا هم ختم نمی شد بلکه باید یا پول خریدن این برنامه رو می داشتی یا اینکه دستگاه خودتون رو جیل بریک می کردید.
خوش بختانه اپل در iOS7 به این فکر افتاد که ممکنه کاربران آیفون هم مزاحم هایی داشته باشن!!! برای همین در سیستم عامل جدید خودش این قابلیت رو قرار داده که بتونید از دست شماره هایی که شما رو اذیت می کنند و آرامشتون رو به هم میریزن خلاص بشید. برای این کار دو روش وجود داره که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
۱.از طریق لیست شماره های تماس
۲.از طریق بخش تنظیمات گوشی
۳.از طریق لیست تماس های اخیر
 
بلاک کردن مخاطب از لیست تماس های اخیر بلاک کردن مخاطب از طریق لیست شماره های تماس بلاک کردن از طریق بخش تنظیمات گوشی
 
برای آنکه بتونید شماره ای رو از طریق لیست شماره هاتون بلاک کنید باید لیست شماره هاتون رو باز کنید سپس شماره مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد به پایین لیست باز شده رفته و بر روی گزینه "Block this Caller " بزنید.اگر می خواهید فردی را از لیست " شماره های اخیر " حذف کنید بر روی  گزینه " i " بزنید تا به صفحه مخاطب دسترسی پیدا کنید و همان روند پیش رو ادامه بدید.
اگر قصد دارید خیلی سریع تر لیست مخاطبین مسدود شده خودتون رو ویرایش کنید و فردی را به آن اضافه یا از آن کم کنید قسمت تنظیمات(Settings)گوشی را باز کنید سپس به یکی از دو برنامه "Phone" یا " Messages " و یا " FAceTime " بروید به قسمت پایین صفحه بروید تا به " Block" برسید حالا شما می توانید مخاطبین مسدودی خود را اضافه و یا کم کنید برای اضافه کردن بر روی گزینه " Add New " و برای حذف انگشت خودتان را از راست به چپ بر روی نام مخاطب بکشید و سپس بر روی گزینه " Unlock " مشخص شده بزنید.
یادتون باشه که اگر کسی رو بلاک کنید آن فرد نه میتواند به شما پیام بدهد و نه می تواند با شما تماس بگیرد حتی از طریق فیس تایم هم نمی تواند با شما تماس بگیرد.شما نمی توانید تنها یکی از این سه راه ارتباطی  را بلاک کنید .
امتياز دهيد:
7
چگونه در iOS 7 به وسیله AirDrop فایل هایتان را به ...
اتمام فرصت برگشت از iOS7 به iOS6.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • این امکان ios 7 خیلی به من کمک کرد چون با استفاده از همین روش من شماره های تبلیغاتی که برام پیامک ارسال می کردند رو بلاک کردم و بدون اینکه از طریق مخابرات شماره های تبلیغاتی رو ببندم از شر پیامکهای اضافه راحت شدم

  1 پاسخ
 • سلام آقای طالبی
  من نبود همچین قابلیتی رو از ضعف های بزرگ اپل میدونستم.به نظر من که خیلی دیر این قابلیت رو اضافه کرد و باید از نسخه 4 اینکار رو می کرد اما خب هر کمپانی استراتژی های خودش رو داره هنوز هم iOS کاستی های زیادی داره اما دلچسبه, و همین کافیه که ازش برنگردیم.:)

  0 پاسخ

انفورماتیک نوین

 • درباره NIC
 • پرسنل NIC
 • تغییرات سایت
 • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.