ورود / ثبت نام

ورود

آیفون 5c برادر خوانده ای ارزان

آیفون 5c  برادر خوانده ای ارزان

چند روزی از معرفی آیفون ۵s و آیفون ۵c می گذره. دو دستگاهی که پیش از اپل رسانه های مشتاق و کنجکاو مختلف مثل سال های گذشته کم و بیش از آنها رو نمایی کرده بودند.نکته قابل توجه در این کنفرانس معرفی دو گوشی بطور هم زمان است.کاری که تا به حال سابفه نداشته.سوالی که پیش میاد اینه که چرا اپل این دو محصول رو به طور همزمان رو نمایی کرد؟؟ در صورتی که می تونست اول آیفون ۵s رو رو نمایی کنه و بعد آیفون ۵c رو و یا برعکس.اما این اتفاق نمی افته.چرا؟به نظر شما اگر استیو جابز بود همین کار رو می کرد؟

این همه تغیر در مدت زمان کوتاهی که از حضور تیم کوک میگذره واقعا قابل توجه.تیم کوک نه تنها در سیاست های طراحی محصولات اپل تغیراتی ایجاد کرد بلکه در روش های تبلیغاتی و بدست آوردن سهم بازار گوشی های هوشمند هم تغییر ایجاد کرد.تیم کوک حتی در سایت رسمی اپل هم تغیرات چشمگیری ایجاد کرد که البته در مقابل iOS7 اصلا به چشم نمیاد اما نباید به راحتی ازش گذشت. تمام اینها می تونه موضوع بحثی های زیادی در پست های آینده باشن.به نظر خیلی از منتفدین آیفون ۵c جای چندانی در میان کاربران اپل باز نخواهد کرد. ضعف های آیفون ۵c در برابر توانایی های آیفون ۵s بیشتر خودش رو نشون میده.از طراحی بدنه تا سخت افزار های نسل گذشته در این دستگاه و تولید در رنگ های مختلف که نشان از تن دادن به سلایق عموم داره چه برداشتی میشه کرد؟؟

آیا آیفون ۵c یک برگشت به عقب محسوب خواهد شد؟

اپل به عنوان یک شرکت پیشرو در تکنولوژی چه سیاستی رو با ارائه این محصول دنبال می کند؟

برای بدست آوردن سهم بازار در هر محصولی باید تلاش کرد اما هر تلاشی بازتاب مثب نخواهد داشت.تیم کوک در گذشته خبر از آیفونی ارزان تر با قابلیت های بسیار نزدیک به آیفون های دیگر داد و به وعده خود عمل کرد. اما این کاهش قیمت انقدر ها هم که فکر می کردیم چشم گیر نبود.می تونیم سه دیدگاه کلی نسبت به این کار داشته باشیم:

۱.اپل دلش به حال قشر کم درآمد سوخته و آیفونی ارزان فیمت به بازار ارائه کرده.

۲.اپل برای بدست آورد سهم بیشتری از بازار دست به این کار زده .

۳.اپل برای اینکه آیفون ۵s فروش بیشتری داشته باشد آیفون ۵c را به بازار ارائه کرده.

نظر شما در این مورد چیست؟

 

امتياز دهيد:
14
همه چیز درباره آیفون 5S و آیفون 5C
پیش فروش آیفون 5C آغاز شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.