ورود / ثبت نام

ورود

اپل اعلام کرد iOS 7 بزرگترین تغییر از اولین آیفون تا به امروز است

اپل اعلام کرد iOS 7 بزرگترین تغییر از اولین آیفون تا به امروز است

امشب اپل کولاک کرد، آن‌ها که در WWDC 2013 اخبار متنوعی برای علاقه‌مندان به محصولات خود را اعلام کردند، از تازه‌ترین سیستم عامل iOS موسوم به iOS 7 نیز پرده‌برداری کردند. iOS 7 در حقیقت تازه‌ترین روایت از سیستم‌عامل مخصوص گجت‌های اپلی – یعنی گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آی‌پد – است.

 

 

بنا به اظهارات تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، « iOS 7 بزرگ‌ترین تغییر از زمان معرفی گوشی آیفون» به شمار می‌رود. در این پنج سال که از معرفی گوشی هوشمند اپل می‌گذرد، سیستم عامل iOS با تغییراتی عرضه شده است، اما این مرتبه دامنه تغییرات گسترده‌تر می‌باشد.

سیستم عامل iOS 7 از جنبه‌های گوناگونی با تغییر همراه بوده است، از آیکون‌های تخت و شفاف‌تر تا فونت‌های نازک‌تر و اسلاید جدیدی برای آنلاک‌کردن گوشی. حتی کنترل پنل تازه‌ای به این زیرساخت نرم‌افزاری اضافه شده است، که کاربر می‌تواند با حرکت دادن دست خود از پایین صفحه به سوی بالا، به آن دسترسی داشته باشد و تنظیمات متداول را دست خوش تغییر کند.

به نظر می‌رسد سیستم عامل جدید اپل برای ابزارهای همراه جنبه‌های گوناگونی داشته باشد که در طی روزهای آینده به طور کامل به آن خواهیم پرداخت./

امتياز دهيد:
6
بنرهای WWDC در طول 11 سال
آی او اس 7 را احساس کنید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.