ورود / ثبت نام

ورود

هکی جدید برای نمایش نویدیکیشن iOS در عینک گوگل

هکی جدید برای نمایش نویدیکیشن iOS در عینک گوگل

 

بی شک عینک هوشمند جدید گوگل را با نام گوگل گلس می شناسید و حتما پیگیر خبر های آن را در دنیای مجازی بوده اید. به تازگی برنامه نویسی به نام آدم بل، راه های جدیدی برای نمایش نویدیکیشن iOS در عینک گوگل پیدا کرده است. نسخه حاضر این عینک به نام Explorer Edition ، به بهای هزار و ۵۰۰ دلار در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته تا امکان توسعه برنامه ای آن پیش از استفاده عموم، فراهم شود. همچنین این کار موجب می گردد مشکلات امینی آن شناسایی و قبل از تجاری شدن آن برطرف گردد. عینگ گوگل با آیفون و گوشی ها اندرویدی نیز سازگار است.

این هک به کاربر اجازه خواهد داد تا از طریق شیشه عینک گوگل ، نویدیکیشن های دستگاه iOS را دریافت و مشاهده کند. حتی می تواند از طریق صفحه لمسی عینک گوگل بین اطاعیه های سوییچ نماید. آدام با ویدئویی در این باره نیز منتشر نموده است.

بل می گوید که این سیستم گسترده ، تمامی اپلکیشن ها را پشتیبانی می کند و به علت محدودیت در سیتم عامل iOS ، ابتدا این هک برای دستگاه های جیلبریک شده iOS در دسترس قرار خواهد گرفت و به احتمال زیاد در قالب یک برنامه در سیدیا منتشر می گردد. به یاد داشته باشید که در زمان انتشار این برنامه، برای استفاده از آن نیاز به یک عینک گوگل با مبلغ 1,500$ خواهید داشت. 

 

Source : idownloadblog

امتياز دهيد:
9
بروز رسانی فروشگاه اپل و ارائه هدایای ویژه برای رو...
برجسته کردن معایب آیپد جدید اپل در آگهی تبلیغاتی م...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.