ورود / ثبت نام

ورود

استفاده از آیپد با بدنه ای از طلای 24 عیار برای مهمانان برج العرب دبی!

استفاده از آیپد با بدنه ای از طلای 24 عیار برای مهمانان برج العرب دبی!

 

اولین آیپد ساخته شده از جنس طلا متلعق به یک مرد ثروتمند عرب می باشد.که وی آیپد خود را در جواهر فروشی داماس که بزرگ ترین جواهر فروشی در جهان است به نمایش عموم گذاشت تا با پولی که از فروش آن بدست می آورد بتواند به امور خیریه و بیماران سرطانی کمک کند.حال مدیرکل هتل بزرگ برج العرب دبی اعلام کرده است که از این به بعد برای هر یک از مهمانان خود یک آیپد اپل با روکشی از طلای 24 عیار برای استفاده در طول اقامت وی در هتل ارائه می دهد. برج العرب تنها هتل 7 ستاره جهان خواهد بود که مهمانان آن برای دسترسی به خدمات مختلف هتل می توانند از آیپد اپل به عنوان یک "virtual concierge" (راهنمای مجازی توریست) استفاده کنند.

Heinrich Morio ،مدیر کل برج العرب می گوید : فلسفه استفاده از آیپد اپل با بدنه ای از طلای 24 عیار تنها برای ترغیب مهمانان خارجی مختلف از سراسر جهان برای اقامت بیشتر در هتل است.

امجد علی، مدیر عامل یکی از بزرگ ترین شرکت های طلا و جواهر سازی واقع در لندن درباره آیپد های طلاکاری شده که برای این هتل 7 ستاره ساخته شده است، چنین می گوید : برای تبدیل آیپد به یک گجت بسیار لوکس بهترین راه استفاده از روکش طلای 24 عیار است تا بتواند شکوه و عظمت بهترین هتل 7 ستاره در جهان را دو چندان کند. به جرات می توان گفت که آیپد اپل با روکشی از طلا و برج العرب دبی هر دو جز بهترین گجت و هتل در جهان بشمار می آیند.

همچنین هر یک از اتاق های این هتل به یک عدد iMac اپل مجهز شده اند. جالب تر از آن نرخ اتاق های آن می باشد که از 985 پوند به ازای هر شب اقامت شروع و تا 12،339 پوند برای سوئیت سلطنتی، نرخ بندی شده است. اگر به دبی سفر کردید و قصد خرید آیپد با روکشی از طلای 24 عیار را داشتید ، می توانید به فروشگاه های برج العرب مراجعه کنید. همچنین در فروشگاه های آن در کنار آیپد اپل، آیپد مینی و آیفون اپل با بدنه ای از طلا برای شما خریداران عزیز در دسترس می باشد.

نظر خود را در این باره با دیگران در میان بگذارید ؟

Source : iclarified

امتياز دهيد:
11
درآمد سه برابر iOS از فروش اپلکشین ها در مقابل درآ...
Unearthed:یک بازی بی نظیر و همه چیز تمام با پشتیبا...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.