ورود / ثبت نام

ورود

ارائه نسخه کم هزینه iPad mini برای حمله به بازار اندروید

ارائه نسخه کم هزینه iPad mini برای حمله به بازار اندروید

 

مثل اینکه اپل فکر هایی در ذهن ، برای مبازره با رقیب خود یعنی اندروید در سر دارد. همان طور که در خبر های شنیده اید اپل قصد ارائه نسخه دو iPad mini را در برنامه کاری خود دارد اما صبر کنید مثل اینکه خبر هایی از یک مدل جدید iPad mini، با قیمتی ارزان تر از قبل نیز به گوش می رسد.

با توجه به گزاش رسانه های خارجی، مینگ چی کو، تحلیلگر اوراق بهادار، ادعا می کند که اپل علاوه بر راه اندازی نسل دوم iPad mini از یک مدل ارزان قیمت iPad mini نیز رونمایی و برای رقابت با تبلت های ارزان قیمت اندروید به بازار حتما عرضه خواهد کرد.
 
مینگ چی کو می گوید به منظور کاهش قیمت در این محصول جدید، اپل آن را با تغییراتی از قبیل حذف دوربین اصلی، 8GB حافظه داخلی و پردازنده A5 ارائه خواهد کرد. در حالی که جنس بدنه همانند قبل خواهد بود. همچنین قیمت این مدل از iPad mini  بین 199-249 دلار تخمین زده می شود.

وی در ادامه گفته های خود اذعان دارد که با ظهور یک مدل ارزان از iPad mini ، سبب می شود که به طور قابل توجهی فروش کلی iPad های اپل افزایش یابد همچنین رقیبی سرسخت برای تبلت های اندروید ارزان قیمت، که نبض بازار را در دست دارند، به حساب خواهد آمد.

شما چه فکر می کنید؟

 

امتياز دهيد:
20
عملکرد بهتر صفحه نمایش iPhone 5 نسبت به سامسونگ Ga...
جایزه ی اپل برای 50میلیاردمین دانلود کننده (هنوز ه...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.