ورود / ثبت نام

ورود

عملکرد بهتر صفحه نمایش iPhone 5 نسبت به سامسونگ Galaxy S4

عملکرد بهتر صفحه نمایش iPhone 5 نسبت به سامسونگ Galaxy S4

بعد از رونمایی و عرضه گوشی هوشمند جدید سامسونگ Galaxy S4، نوبت به تست آن با دیگر رقبا برای دیدن دوام و جنس بده فرا رسیده است. مثل همیشه یکی از عضو های ثابت این آزمون های شکنجه iPhone 5 می باشد. در تست صورت گرفته بین iPhone 5 و Galaxy S4 محصول بی نظیر اپل iPhone 5 ، بار دیگر پیروز از میدان مبارزه به بیرون می آمد. در تست سقوط که از چندین ارتفاع مختلف صورت می گیرد در کمال تعجب مقداری از صفحه نمایش سامسونگ Galaxy S4 ، می شکند در حالی که از فناوری جدیدی برخوردار می باشد. با این حال آیفون 5 تنها به خاطر جنس بدنه آلومینیومی خود، تنها اطراف آن ضربه های کوچکی می بیند، اما صفحه نمایش آن با شکستن روبرو نمی گردد ، که دوام و مقاومت صفحه نمایش به کار برده شده در iPhone 5 تداعی می کند.

تخمین می زنند که از هر پنج آمریکایی یکی از آن ها مدل جدید سامسونگ را خریداری می کنند. همچنین آمار نشان می دهند که حدود یک سوم صاحبان گوشی های هوشمند در طی یکسال اول از خرید گوشی هوشمند، دستگاه آن ها شکسته می شود.

بعد از مشاهده این صحنه و بنا بر بررسی و ارزیابی های صورت گرفته iPhone 5 با امتیاز 5 کمترین ریسک در شکستن را به خود اختصاص داد 
اما Galaxy S4 سامسونگ با کسب امتیاز 7، ریسک بیشتری در شکسته شدن صفحه نمایش آن وجود دارد. در زیر علاوه بر این دو رقیب، نسخه قبلی سامسونگ یعنی Galaxy S3 را نیز می توانید ببینید که از صفحه نمایش بهتری نسبت به Galaxy S4 برخوردار است.

حال باید ببینیم اپل از چه تکنولوژی و فناوری جدید تری در صفحه نمایش آیفون نسل بعد استفاده خواهد کرد تا بتواند بار دیگر در بین دیگر رقبا در رتبه نخست قرار گیرد.

 

source :  appleinsider

 

امتياز دهيد:
19
تجهیز شدن آیفون نسل بعد به یک دوربین 2 مگاپیکسلی د...
ارائه نسخه کم هزینه iPad mini برای حمله به بازار ا...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.