ورود / ثبت نام

ورود

سال 2015:پیشی گرفتن آیفون در سهم بازار پلت فرم ها از اندروید

سال 2015:پیشی گرفتن آیفون در سهم بازار پلت فرم ها از اندروید

اپل با وجود اینکه سهم قابل توجهي از بازار گوشی های هوشمند را در جهان در اختیار خود دارد اما امکان تضعیف آن نیز وجود دارد. بنا بر نظرسنجی صورت گرفته توسط شرکت يانكى،شركت اپل آینده اميدواركننده ای در انتظار خواهد داشت. در يك مطالعه انجام شده از 16000 کاربر گوشی های هوشمند در ايالات متحده، حدود 91 درصد از صاحبان آیفون قصد خرید آیفون جدید را در برنامه کار خود قرارداده اند.در حالی که 76 درصد از اندرویدی ها قصد بروز رسانی اسمارت فون خود را دارند. علاوه بر این حدود سه چهارم دارندگان گوشی های اندروید هم قصد جدایی از اندروید و رفتن به سمت آیفون را در برنامه ی خود دارند.

گروه يانكى معتقد است که این وفاداری مشتری های اپل باور نکردنی است و همین باعث می شود که شرکت اپل را در سوق دادن به سوی سود بیشتر در سهم بازار یاری کند. اين شركت پيش بينى مى كند كه اگر اعداد و ارقام وفاداری خود را نگه دارند، اپل به زودی از اندروید در سهم بازار گوشی های هوشمند ایالات متحده در سال 2015 پيشی خواهد گرفت.

به طور خلاصه، تنها نه درصد از صاحبان اپل برای خرید گوشی هوشمند بعدی خود به دیگر گزینه های موجود بر روی میز نگاه می کنند در حالی که 24 درصد از صاحبان اندروید قصد جدایی از این پلت فرم  و هجده درصد از صاحبان این پلت فرم قصد رفتن به سمت اپل را دارند.

 

طی بررسی و پژوهش های آماری UBS، از سپتامبر 2012 نشان می دهد که نزدیک به نه نفر از هر ده نفر از صاحبان آیفون هرگز به سمت خرید دیگر نام های تجاری گوشی های هوشمند نخواهند رفت.

آیفون به طور سنتی نشان وفاداری از یک پلت فرم قوی است و تیم کوک توانسته در این سال ها عهده دار این وظیفه بزرگ باشد. اگر پیش بینی های صورت گرفته درست از آب در آید در آینده نه چندان دور شاهد رویداد های بزرگی از طرف شرکت اپل برای کاربران گوشی های هوشمند خواهیم بود.

source : macrumors  idownloadblog

امتياز دهيد:
12
آیا اپل می خواهد،از دو مدل آیفون در سال 2013 رونما...
بهترین عملکرد سیستم عامل ویندوز را با MacBook Pro ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.