ورود / ثبت نام

ورود

آیا اپل می خواهد،از دو مدل آیفون در سال 2013 رونمایی کند؟

آیا اپل می خواهد،از دو مدل آیفون در سال 2013 رونمایی کند؟

 

همان طور که در خبر ها شنیده اید آوازه وجود آیفونی ارزان تر در کنار آیفون نسل بعد (آیفون 5S) پیچیده شده است. ولی واقعا نمی توان گفت که اپل تصمیم به انتشار آن خواهد گرفت یا نه؟ حتما خبر هایی در این باره در WWDC 2013  منتشر خواهد شد.

  China Times گزارش می دهد:

ظاهراً يك تحليلگر از سیتی گروپ اوراق بهادار درباره انتشار دو آیفون از طرف اپل چنین می گوید: در امسال حتما اپل از دو مدل آیفون رونمایی خواهد کرد و توجه داشته باشید که آیفون 5S و آیفون ارزان تر از اوایل ماه سپتامبر در دسترس  قرار خواهد گرفت.

همچنین بنا بر گزارش جدید بدست آمده توسط  China Mobile (بزرگترین حامل تلفن همراه جهان)، گفته شده که  نسخه TD-SCDMA از آیفون 5S و آیفون ارزان تر در اواخر ماه سپتامبر و یا اوایل ماه اکتبر معرفی خواهند شدو همچنین آیپد نسل 5 و آیپد مینی نسل 2 هم در ماه های سپتامبر یا اکتبر معرفی می شوند. در این میان شایعاتی در مورد رنگ بندی آیفون نیز وجود دارد که گویا ایفون ارزان قیمت دارای 5 رنگ بندی و ایفون 5S با یک رنگ بندی بیشتر نسبت به آیفون 5 حاضر معرفی خواهند شد.

وجود چنین خبر هایی آدمی را مطمئن می کند که حتما اپل از آیفون ارزان تر و سخت افزاری جدید رونمایی خواهد کرد. همچنین با شروع کنفرانس WWDC 2013  خبرهای بیشتری را در این باره خواهیم شنید. با این حال برای اطمینان بیشتر باید منتظر خبر هایی در این باره از طرف خود اپل باشیم.

آیا اپل آیفونی ارزان تر که قیمت آن نصف قیمت آیفون حاضر است،به بیرون عرضه می کند؟

شما درباره ی این موضوع چه فکر می کنید؟

 

SOURCE : jailbreak

امتياز دهيد:
13
تنها در دو دقیقه تمام بلیط های کنفرانس WWDC 2013 ب...
سال 2015:پیشی گرفتن آیفون در سهم بازار پلت فرم ها ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.