ورود / ثبت نام

ورود

تنها در دو دقیقه تمام بلیط های کنفرانس WWDC 2013 به فروش رسید!

تنها در دو دقیقه تمام بلیط های کنفرانس WWDC 2013 به فروش رسید!

 همان طور که در خبر ها اخیر مطلع شده اید، اپل زمان فروش بلیط برای کنفرانس WWDC 2013 را در تاریخ June 10 اعلام کرده بود. ساعت 10 صبح روز June 10 در کمال تعجب تنها در عرض دو دقیقه تمام بلیت های مربوط به کنفرانس توسعه دهندگان ( WWDC ) به فروش رسید. بلیط های کنفرانس WWDC 2013 نسبت به سال های اخیر با سرعت بیشتری به فروش رفته،در حالی که در سال 2012 کمتر از 2 ساعت و سال 2011 کمتر از 12 ساعت تمام بلیط های این رویداد بزرگ به فروش رسیده است و همچنین در سه سال پیش (2010) فروش تمام بلیط ها ،در کمال ناباوری، 8 روز به طول انجامید.با این حساب بلیط های این کنفرانس در سال های بعد با فروش سریع تری روبرو خواهد شد و هر ساله رکوردی جدید ی در این زمینه به ثبت خواهد رسید.در ادامه با ما همراه باشید.


این سیر گسترده برنامه نویسان در زمان خرید بلیط ، علاقه مندی آن ها را نسبت به این کنفرانس سطح بالا و بزرگ نشان می دهد.حال در این بین تعدادی ار برنامه نویسان شانس خرید بلیط این کنفرانس جهانی را از دست داده اند و به هنگام خرید با خطایی به شرح زیر روبرو شده اند:

عنوان خطا :در خواست شما برای ما قابل پردازش نیست.

در این بین یکی از توسعه دهندگان به نام Daniel Jalkut ، با همکاری چندین توسعه دهنده دیگر با پیگیری ها و تماس های تلفنی با اپل، شانس خرید مجدد بلیط کنفرانس را بدست آوردند.

از 2008 تا به امسال ، ششمین سال متوالی است که کنفرانس WWDC از طرف اپل در حال برگزاری می باشد. که هر ساله با انبوهی از برنامه نویسان جدید و مجرب آشنا می شوند. در این بین برنامه نویسانی هم  تلاش خود را برای جذب در این شرکت بزرگ خواهند کرد. کنفرانس جهانی WWDC 2013 اپل از 10 الی 14 ژوئن در سان فرانسیسکو برگزار خواهد شد و قیمت هر بلیط آن $1599 می باشد.

source : macrumors

امتياز دهيد:
11
بررسی و مقایسه ایپد های کمپانی apple
آیا اپل می خواهد،از دو مدل آیفون در سال 2013 رونما...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.