ورود / ثبت نام

ورود

بررسی ها نشان می دهد که تقاضای iWatch اپل هم ردیف با آیپد است!

بررسی ها نشان می دهد که تقاضای iWatch اپل هم ردیف با آیپد است!

با توجه به بررسی ها و تحقیقات انجام شده توسط سازمان تحقیقات ChangeWave ، علاقه مصرف کنندگان به خرید iWatch اپل حتی قبل از عرضه آن ، با علاقه آن ها به آیپد های اپل هم تراز است.

 بر اساس این آمار حدود 19 درصد از مصرف کنندگان گفته اند که به احتمال بسیار زیاد iWatch اپل را خریداری خواهند کرد. در حال حاضر دارندگان محصولات اپل به صورت قابل توجهی بیشتر از دیگران خواستار خرید iWatch اپل هستند. در حالی که هنوز خبر ساخت iWatch اپل مورد تایید قرار نگرفته است.

تحقیقات انجام شده توسط این سازمان نشان می دهد حدود 5% از مصرف کنندگان بسیار علاقه مند به خرید iWatch می باشند در حالی که حدود 14% خواستار خرید iWatch اپل هستند. این بررسی در بین ۱۷۱۳ مصرف کننده در ایالات متحده در تاریخ ۴ تا ۱۹ مارچ امسال انجام گرفته است.

واقعا چگونه مصرف کنندگان محصولات اپل و دیگر مصرف کنندگان با اطمینان کامل درباره ی خرید محصولی که حتی رونمایی نشده، صحبت  می کنند؟

  ChangeWave ادعا می کند که اپل با عرضه ی iWatch  می تواند قلب بازار را در دستان خود بگیرید و رکورد جدیدی در فروش محصولات خود به وجود آورد. شایعات از وجود سیستم عامل IOS در iWatch جدید اپل حکایت دارد و همچنین می گویند که به جای سیستم عامل ساده به کار رفته در آیپاد نانو نسل 7 ،iWatch به یک نسخه کامل سیستم عامل IOS تجهیز خواهد شد. علاوه بر این، نیویورک تایمز ادعا کرد که این ساعت مچی دارای صفحه نمایش شیشه ای منحنی یا انعطاف پذیری نیز می باشد.

 

SOURCE : macrumors

امتياز دهيد:
10
دو بروز رسانی دیگر از طرف اپل-درایور های مربوط به ...
نحوه ی ایجاد محدودیت برای عدم دسترسی به برخی از م...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.