ورود / ثبت نام

ورود

برای اولین بار محصولات اپل در سال 2013 فراتر از ویندوز به فروش می رسند

برای اولین بار محصولات اپل در سال 2013  فراتر از ویندوز به فروش می رسند

در خرید و فروش تجهیزات و محصولات در چند دهه گذشته، مایکروسافت کاملا فراتر از اپل در حال پیش روی بود، ولی در سال 2013 به نظر می رسد این فرایند تغییر خواهد کرد. با توجه به گزارش گارتنر، تسلط مایکروسافت دیگر روبه به پایان است. همچنین برای اولین بار فروش محصولات اپل در سال 2013، فراتر از دستگاه های ویندوز رسیده است.

فروش محصولات اپل
همچنین با موفقیت های اخیر فروش محصولات اپل همچون آیفون و آیپد، فاصله اپل و مایکروسافت کمتر و کمتر می شود.فقط در سال گذشته اپل در مقایسه با فروش 175 میلیون دلاری دستگاه های ویندوز، بیش از 159 میلیون آیپاد، آیفون، ایپد و  مک را به فروش رسانده است.

تفییر گجت های کاربران از دستگاه های رومیزی به دستگاه های تلفن همراه نگرانی جدیدی برای مایکروسافت در مورد تهیه محصولات جدید به وجود آورده است. وصعیت مایکروسافت با وجود انتشار دو نسخه از تبلت جدید خود یعنی Surface RT & Pro ، در بازار تبلت ها با تغییر روبرو نبوده است.

سایت خبری گارتنر همچنین پیش بینی می کند تا سال 2015 فروش PC ها ادامه خواهد داشت. همچنین آندروید به محبوب ترین سیستم عامل جهان تبدیل و مبازره ای برای مقام دوم بین اپل و مایکروسافت به وجود خواهد آمد. با وجود این همه پیش بینی ها از قدیم گفتن : شنیدن کی بود مانند دیدن. شاید اپل با ارائه نسخه های بعدی از آیفون و آیپد، به خصوص سیستم عامل IOS، دگرگونی جدیدی در بازار گجت ها به وجود آورد.

نظر شما در این باره چیست؟

 

SOURCE : gartner

امتياز دهيد:
7
جدید ترین کانسبت و خبر های پیرامون IOS 7
اعتراف مشاور ارشد اپل : سیستم نامگذاری آیفون گیج ک...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • به نظر من حق اپل هست که پیشرو باشه چون اپل از اول بیشتر خلاقیت هاش رو خودش داشته اما مایکروسافت از اپل تقلید کرد برای مثال طرح موس برای اپل بود ولی بیل گیتس از اپل تقلید کرد حتی ویندوز هم از روی مک بود و............امید وارم اپل جلو بزنه.

    0 پاسخ

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.