اخبار اپل | محصولات اپل - کلیه محصولات اپل - NIC

احتمال سقوط بی سابقه ارزش سهام شرکت اپل پس از سال 2018

احتمال سقوط بی سابقه ارزش سهام شرکت اپل پس از سال 2018
تقریبا همه کارشناسان به این موضوع اذعان دارند که سال آینده ، شرکت اپل ، سال درخشانی را در پیش رو خواهد داشت . تمام این کارشناسان بر این موضوع اتفاق نظر دارند که اپل با ارائه آیفون 8 فروش بی نظیری را تجربه خواهد کرد و البته این فروش و رشد سهام ، آخرین تجربه سودده این شرکت خواهد بود . 
اندرو یورکویتز ، تحلیلگر موسسه Oppenheimer پیش بینی کرده است اپل از 30 سپتامبر 2017 به رشد بی سابقه ای خواهد رسید و این رشد تا انتهای سال مالی 2018 پیش خواهد رفت . وی معتقد است همه این رشد بی سابقه از تولد 10 سالگی آیفون و ارائه آيفون 8 نشات میگیرد . اما پس از 2018 اپل به سقوط رخوت انگیزی دچار خواهد شد . 
وی دلیل اصلی این افت را قیمت های بالای آيفون ها اعلام کرد و معتقد است ، با گذر زمان سخت افزار گوشی های اپل به سایر گوشی ها بسیار مشابه خواهد شد و همین دلیل بزرگی برای مهاجرت مشتریان به سمت گوشی های ارزان تر و البته با همان کیفیت خواهد شد . 
وی همچنین بیان داشته است که هیچ گاه شرکت اپل به چنین وضعیتی دچار نشده بود . جیمز کاکمک نیز به جلگه منتقدان اپل پیوسته است و گفته است : دیگر شرایط برای شرکت اپل مانند گذشته نخواهد بود ، چرا که از نظر سحت افزاری ، اپل از سایر رقبا در عرصه هایی مانند : واقعیت مجازی بسیار عقب مانده است . همچنین وی به ورود آمازون و گوگل به چرخه رقابت اشاره کرده است . 
اپل باید راه چاره ای برای این وضعیت بیاندیشد .
امتياز دهيد:
3
اختصاصی NIC - کار با مک آسان است | این قسمت فوتوشا...
شگفتی بزرگی در راه است | آيفون 8 به دروبین 3 بعدی ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.