ورود / ثبت نام

ورود

سال 2017 ، آيفون 8 ، آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس به بازار عرضه خواهد شد

سال 2017 ، آيفون 8 ، آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس به بازار عرضه خواهد شد

با وجود اینکه آیفون 7 و آیفون 7 پلاس، تازه ترین محصولات این شرکت بوده و بسیاری برای خرید آن برنامه ریزی کرده اند، شایعات پیرامون آیفون 8 به اوج خود رسیده است. براساس گزارش تحلیلگر مشهور یعنی آقای Ming-Chi Kuo، اپل سه آیفون در 2017 عرضه کرد که یک مدل آیفون 8 و دو مدل دیگر، آیفون 7 اس و 7 اس پلاس نام خواهند داشت!
این شایعه کمی عجیب است که می‌تواند به واقعیت ختم شود. پیش از این، Ming-Chi Kuo گفته بود که اپل سه مدل آیفون را عرضه کرده که شامل یک مدل گران قیمت 5.8 اینچی خواهد بود. اما براساس گزارش جدیدتر وی، آیفون 8 از یک صفحه نمایش بدون حاشیه 5.2 اینچی با نمایشگر AMOLED برخوردار خواهد شد و دو مدل دیگر با نام‌های آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس عرضه می‌شوند. در حقیقت تا به امروز گفته شده که آیفون 5.2 اینچی، بیشترین تغییرات را خواهد داشت؛ برای مثال، این مدل از پنل‌های AMOLED استفاده خواهد کرد ولی دو مدل دیگر از همان نمایشگرهای IPS سابق استفاده می‌کنند. این خودش می‌تواند دلیلی باشد بر اینکه چرا این محصول، آیفون 8 و دو مدل دیگری، آیفون 7 اس و 7 اس پلاس نام خواهند داشت.
Ming-Chi Kuo همچنین اشاره داشته که بدنه این محصولات از جنس شیشه خواهد بود تا فناوری شارژ بیسیم در این محصولات اضافه شود. براساس ادامه گزارش‌های وی، تولید صفحه‌نمایش‌های AMOLED آیفون 8 برعهده فاکس‌کان و تولید سیستم مربوط به شارژ بیسیم، برعهده پتراگون خواهد بود.

امتياز دهيد:
13
کاربران آیفون از سایر پلتفرم ها احساسی تر هستند
تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل ، با رئیس جمهور جدید آمر...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.