ورود / ثبت نام

ورود

آیفون 7 باعث سوختگی دست یک فرد شد

آیفون 7 باعث سوختگی دست یک فرد شد

آتش سوزی آیفون 7 اپل :

به جرئت می‌توان گفت که مشکلات مربوط به انفجار و گرمای بیش از حد تلفن‌های هوشمند درطی سال 2016 تقریبا برای برخی عادی شده است! با رخ دادن فاجعه گلکسی نوت 7، شرکت‌های مختلف نیز به این مورد توجه بیشتری کردند تا به مشکلی برنخورند. حال یک منبع ادعا کرده است که یک آیفون 7، باعث ایجاد سوختگی روی دست یک زن باردار شده است.
خانم Tan Pelae گفته است که او شب گذشته درحال استریم کردن ویدئو با آیفون 7 خود بوده است که به نظر به شارژر نیز متصل شده بود. او می‌گوید که درحین تماشای محتوا، خوابش برده و صبح روز بعد متوجه شده است که دست او به دلیل گرمای زیاد آیفون 7 سوخته است!
 
 
Screen_Shot_2016-11-15_at_3.47.39_PM.png
 
 
خوشبختانه آسیب جدی به این خانم و کودکش وارد نشده است اما در هر صورت، این موضوع کمی عجیب به نظر می‌آمد. او این آیفون را به یکی از اپل استورهای نزدیک خود برده و کارکنان این شرکت، محصول را برای بررسی و آزمایش به کوپرتینو ارسال کرده اند. بعد از آن، اپل به وی یک آیفون 7 جدید داده است اما خانم Tan Pelaez این آیفون را قبول نکرده است و گفته که دیگر به این محصولات اعتمادی ندارد، حتی با وجود اینکه او تمامی مدل‌های آیفون را داشته است.
با وجود رخ دادن مشکلات شدید گلکسی نوت 7، این احتمال همچنان وجود دارد که این خبر ساختگی باشد، ولی درکل وظیفه ما این است که این مطلب را برای شما عزیزان پوشش دهیم.
امتياز دهيد:
9
تجربه مهاجرت از اندروید به آیفون را از زبان کاربرا...
آیا اپل به دنبال ساخت عینکهایی است که با آیفون کار...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - علی

  من طرفدار سونی هستم ولی کاملا معلومه شایعست چون اگه این اتفاق هم بیفته اپل مثل این برند های مسخره نمیاد یه گوشی نو بده مطمئنا یه خسارت بزرگی چیزی بهش میده یا حداقل هزینه ی عمل زیبایی و ... این خانوم

  0 پاسخ
 • مهمان - محمدعلی

  شایعه است چون محصولات اپل بهترین استانداردها رو رعایت میکنند

  1 پاسخ

انفورماتیک نوین

 • درباره NIC
 • پرسنل NIC
 • تغییرات سایت
 • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.