مقایسه اندروید و آي او اس | سیستم عامل اندروید و آیفون - NIC

همچنان مهاجرت از اندروید به سمت آي او اس میباشد

همچنان مهاجرت از اندروید به سمت آي او اس میباشد

مهاجرت از اندروید به آي او اس :

سیستم‌ عامل‌های iOS و اندروید، تقریبا تنها رقبای بازار تلفن‌های هوشمند هستند و به لطف نوآوری و محصولات شرکت‌های مختلف، همیشه رقابت تنگاتنگی میان این دو در جریان بوده است. یکی از مواردی که بسیاری به آن توجه دارند، میزان مهاجرت کاربران از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر است. حال به نظر می‌رسد که کاربران بیشتر از هر زمان دیگری درحال جابجایی از اندروید به iOS هستند. در ادامه با Apple NIC همراه شوید.
در سه ماهه آخر سال 2016 هستیم و تیم کوک رسما اعلام کرده که طبق آمار اخیر، جابجایی از سیستم عامل اندروید به iOS به اوج خود رسیده است. او می‌گوید که آیفون، وفادارترین و راضی ترین کاربران را در میان تمامی کاربران تلفن‌های هوشمند دارد و براساس آمار به دست آمده تا به امروز، کاربران بیشتر از هر زمان دیگری درحال مهاجرت به iOS هستند. او همچنین در ادامه گفته است که کاربران، تجربه کاربری لذت بخشی را با آیفون و سایر محصولات این شرکت به دست می‌آورند که خود نکته ای مهم است.
از نظر منبع، اگر یک کاربری که بیشتر به دنبال استفاده‌هایی مانند چت و مرورگری وب و سایر موارد باشد به یک فروشگاه برود و بخواهد تلفن هوشمندی تهیه کند، به احتمال زیاد با یک تلفن هوشمند اندرویدی از آن فروشگاه خارج خواهد شد؛ اما اگر کاربرانی که درباره تلفن هوشمندشان بیشتر تحقیق می‌کنند و به دنبال محصولی مدرن تر هستند، احتمالا یک آیفون را خریداری می‌کنند. درکل این بسته به انتخاب کاربران است اما تحقیقات نشان می‌دهد که اگر کاربر به دنبال انجام کارهای خود باشد، اندروید و اگر به دنبال تجربه‌ای بهتر باشد، iOS را انتخاب خواهد کرد.
تیم کوک در اینجا به نکته جالبی اشاره کرده است. وی می‌گوید که آن‌ها انتظار ندارند که آیفون، اولین انتخاب کاربران باشد، بلکه می‌خواهند که این محصول، انتخاب دوم یا سوم آن‌ها باشد. دلیلش این است که اپل می‌خواهد به آرامی، کاربران مختلف را به سوی خود کاملا جذب کند نه صرفا برای اینکه وارد این چرخه بشوند و از آن خارج شوند. درکل این وضعیت کنونی است و باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ولی درحال حاضر، این یک خبر خوب برای اپل و اکوسیستم این شرکت است.
امتياز دهيد:
2
احتمال کاهش شدید فروش آيفون 7 در ماه های آینده زیا...
بررسی تخصصی آيفون ۷ با حجم ۳۲ با سایر حجم ها | آیا...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.