ورود / ثبت نام

ورود

با این نرم افزار به راحت ترین شکل ممکن با پشتیبانی رسمی شرکت اپل صحبت کنید

با این نرم افزار به راحت ترین شکل ممکن با پشتیبانی رسمی شرکت اپل صحبت کنید

نرم افزار پشتیبانی اپل : 

آیفون یکی از بهترین و ساده ترین محصولات برای استفاده عموم است اما طبیعتا همه کاربران به طور کامل نمی‌توانند از آیفون استفاده کنند. شاید برخی هنوز با این محصول آشنایی ندارند و شاید در انجام امور روزمره به مشکل برمی‌خورند. اینجاست که اپل، اپلیکیشن  پشتیبانی خود را برای iOS منتشر کرده است.
 
screen696x696_copy_copy.jpeg
 
 
در این برنامه، کاربران می‌توانند به نکاتی آموزشی برای استفاده از آیفون خود دسترسی داشته باشند تا بتوانند امور روزمره خود را براحتی انجام دهند. همچنین به کمک این برنامه می‌توان مدل‌های مختلف آیفون‌های موجود را مشاهده کرد؛ این مورد زمانی کاربرد دارد که شما بدنبال خرید یک آیفون جدید باشید. علاوه بر این دو، شما می‌توانید برای تعمیر آیفون خود یک وقت ملاقات در فروشگاه‌های اپل یا سایر تعمیرگاه‌‌ها تنظیم کنید!
 
screen696x696-1.jpeg
 
درکنار این‌ها، شما می‌توانید به کمک این برنامه با تعمیرکاران حاضر در شرکت اپل به صورت تماس، ایمیل یا حتی چت، ارتباط برقرار کنید تا مشکلتان را در اسرع وقت حل کنند. اپلیکیشن پشتیبانی اپل به صورت خودکار، تمامی محصولات اپلی که شما تا کنون ثبت کرده‌اید را تشخیص داده و در این برنامه اعلام می‌کند. برای همین وقتی شما با محصولی با یک مسئول بخش تعمیر تماس می‌گیرید، آن‌ها متوجه می‌شوند که شما چه محصولی را در اختیار دارید. این برنامه فعلا در اختیار کاربران کشور آمریکا است و سایر مناطق باید کمی صبر کنند، ولی درکل اپلیکیشن پشتیبانی اپل یک برنامه کاملا کاربردی برای کاربران خواهد بود.
 
امتياز دهيد:
3
آموزش اجرای همزمان دو برنامه در آیپد
چگونه میتوان شماره تلفن های آيفون را به یکباره پاک...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.