ورود / ثبت نام

ورود

عرضه ایرپادهای بی سیم اپل به تعویق افتاد

عرضه ایرپادهای بی سیم اپل به تعویق افتاد
اپل در کنفرانسی که منجر به معرفی دستگاه بی نظیر آيفون 7 شد ، از رونمایی ماژول بی سیم هندزفری هم سخن گفت . هندزفری که دیگر همه را از شر سیم های دست و پا گیر راحت میکرد و همچنان کیفیت فوق العاده محصولات اپل را به ارمغان می آورد . قرار بود این هندزفری در انتهای ماه اکتبر به بازار عرضه شود و همان طور که انتظار میرفت هنوز وارد بازار نشده بود ، طرفداران زیادی پیدا کرده بود . 
اما خبر بدی از سمت اپل برای کاربران اپلی منتشر شد . اپل رسماً از تاخیر خوردن عرضه ایرپادهای بی سیم خبر داد و البته تاریخ دقیق عرضه آن را مشخص نکرد .
بسیاری از تامین کنندگان قطعات اپل بر این نکته اشاره دارند که اپل قصد دارد این محصول را تا تولد ۱۰ سالگی آيفون به تعویق بیاندازد و گویا مشکل بسیار هاد میباشد .
جالب است بدانید که اپل تولید این ماژول را به شرکت تایوانی «Inventec» سپرده است و این شرکت ابراز داشته است که آن ها تا سال ۲۰۱۷ با رشد ۷ درصدی سهامشان روبرو خواهند شد ، و همین امر دلیلی بر ارائه این ماژول در سال ۲۰۱۷ دارد . 
ایرپادهای بی سیم تا ۵ ساعت باتری داشتند و توسط جعبه خودشان که تا ۲۴ ساعت باتری داشت ، شارژ میشدند . باید کمی انتظار بکشیم تا سال ۲۰۱۷ و این ماژول محبوب را ببینیم . 
امتياز دهيد:
5
باگ بزرگ iOS سرویس امنیتی آمریکا را مختل کرد
آیا آيفون بعدی تاشو خواهد بود ؟

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.