آموزش عضویت در سایت NIC

آموزش عضویت در سایت NIC

آموزش عضویت در سایت NIC

آموزش عضویت در سایت :

با توجه به اینکه خیلی از کابران سایت قادر به عضویت در سایت نیستند ، بر آن شدم تا یک پست آموزشی برای عضویت در سایت قرار دهم . پس از باز کردن صفحه اول سایت از قسمت بالای سایت سمت راست بر روی " ورود/ثبت نام " کلیک کنید .
 
1_copy.jpg
 
پس از کلیک بر روی گزینه ، صفحه ای مانند شکل زیر باز میشود که باید بر روی " ایجاد حساب کاربری " کلیک کنید . 
 
2.png
 
حال به صفحه ای میرسید که باید اطلاعات شخصیتان را وارد کنید . لطفا حتما از ایمیل معتبر استفاده کنید . سایت برای ارتباط با شما و همچنین فرستادن ایمیل های تاییده خریدهای شما نیاز به ایمیل دارد . دقت کنید که ایمیل شما محفوظ خواهد بود و هیچ گونه ایمیل تبلیغاتی ارسال نخواهد شد .
همچنین حتما شماره تلفن معتبر استفاده کنید . لطفا تلفن همراه خود را به زبان انگلیسی وارد نمایید، شماره تلفن شما فقط برای بخش فروشگاه سایت و خرید گیفت کارت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 
همچنین در مورد پسورد : باید یک پسورد ۸ کارکتری انتخاب کنید که ترجیحا دارای حرف بزرگ و حرف کوچک و عدد باشد .
 
3.png
 
در انتها بر روی باکس " من ربات نیستم " کلیک کنید و گزینه ارسال را بزنید . پس از وارد کردن مقادیر معتبر کار ساخت اکانت تمام میشود . 
حال برای انجام تغییرات و همچنین وارد کردن عکس و یا هر گونه تغییرات بر روی اسم خود که در بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید و گزینه " تنظیمات حساب کاربری " را لمس کنید . 
 
4.png
 
در قسمت تصویر پروفایل میتوانید ، از کامپیوتر و یا گوشی عکس خودتان را بگذارید . همچنین در قسمت های پایین تر میتوانید همه اطلاعات قبلی را عوض و بروزرسانی را انجام دهید . در انتها بر روی گزینه " ذخیره و بستن " کلیک کنید .
 
5.png
امتياز دهيد:
5
اپل از ارایه مک بوک پرو جدید در این ماه خبر داده ا...
آیفون 7 32 گیگابایتی 8برابر سرعت نوشتار پایین تری ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.