ورود / ثبت نام

ورود

نظر سنجی ها نشان میدهد نوجوانان همچنان توجه بیشتری به اپل دارند تا اندروید

نظر سنجی ها نشان میدهد نوجوانان همچنان توجه بیشتری به اپل دارند تا اندروید
شرکت فعال در زمینه بورس " پیپر"(Piper )که به منظور اطلاع از گرایشات نوجوانان دو بار در سال نظر سنجی میکند تا با شناخت برندها و محصولات خاص، بتواند بهترین هدف گذاری و آینده نگری را به مشتریان خود ارایه دهد. بر اساس آخرین نظرسنجی این شرکت از ده هزار نوجوانان آنها برند اپل را بر سایر برندهای اندرویدی ترجیه میدهند .
در اپریل 75% از نوجوانان نظر سنجی شده اعلام داشتند که دوست دارند گوشی بعدی آنها آیفون باشد . نظرسنجی ماه اکتبر این رقم را 79% نشان میدهد ، در هنگام نظرسنجی اول  69% و در نظر سنجی دوم 74% از این نوجوانان گوشی آیفون را در اختیار داشتند . که در نتیجه به این مفهوم میرسیم که 21 % ار نظرسنجی شدگان تمایل به داشتن گوشی اندرویدی دارند و 26% از آنها هم اکنون دارای گوشی اندرویدی هستند.
سایر اطلاعات حاصله از این نظرسنجی نشان میدهد که محبوب ترین نرم افزار پیام رسان در بین این قشر Snapchat است. بر اساس نظر سنجی های انجام شده پیپر برای مشتریانش، در بین نوجوانان در رده اول Snapchat با 35% در رده اول ، Instagram با 24% در رده دوم ، Twitter و Facebook هر کدام با 13% در رده سوم مورد توجه قرار دارند.
میانگین سن مورد سوال شده گان 16 سال بوده و 55% مرد و 45% مونث بوده اند و میانگین درآمد خانوادگی آنها  ماهیانه 68 هزار دلار بوده است.
 
plat.png
امتياز دهيد:
4
5 دلیل برای خرید آیفون 7 اپل
آیفون 7 خرابی دکمه هوم را به صورت هوشمند تشخیص مید...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.