ورود / ثبت نام

ورود

احتمالا سه آیپد سری پرو جدید در بهار 2017 در 2 اندازه ارائه خواهد شد

احتمالا سه آیپد سری پرو جدید در بهار 2017 در 2 اندازه ارائه خواهد شد
از آنجا که پاییز امسال زمان ارایه آیفون جدید ، نرم افزار و سخت افزار برای ساعت جدید بود ، پس طبق روال و سنت همیشگی به احتمال زیاد بهار 2017 زمان ارایه سری های جدید آیپد خواهد بود. جالب توجه این که ، بر اساس شایعات این بروزرسانی شامل سه مدل در دو اندازه کاملا جدید در سری پرو خواهد بود.
بر اساس شایعات ابتدای 2017 بروز رسانی را برای آیپد 12.9 اینچی پرو خواهیم دید و همچنین آیپد مینی به خط تولید سری پرو خواهد پیوست. قسمت عجیب شایعات این است که آیپد پرو استاندارد 9.7 اینچی با اندکی جهش به سایز 10.1 اینچ ارتقاء خواهد یافت. اما این خبر آن هم بعد از این زمان طولانی تولید آیپد در سایز 9.7 ، تنها وقتی قابل باور خواهد بود که به چشم خود ببینیم، علی الخصوص که بر اساس این شایعه آیپد 10.1 اینچی از 9.7 ایچی بزرگتر خواهد بود،  اگر اپل با کاهش اندازه حاشیه ها از یک نمایشگر بزرگتر در همان بدنه قبلی استفاده میکرد شاید این شایعه بیشتر رنگ و بوی حقیقت داشت.
گمان میرود، کل سری آیپد پرو از بلندگوهای چهار گانه بهره ببرند ، جک 3.5 میلینتری هدفون نیز طبق روال حذف خواهد شد، دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی ونمایشگر  با فن آوری True Tone ارایه  میشود. اپل همچنین برای هر اندازه از دستگاه کیبورد خاص همان سری را ارایه خواهد کرد.
در مورد سخت افزار و زمان ارایه اطلاعات خاصی ارایه نشده اما مارچ یا اپریل 2017 احتمالا زمان این اتفاق خواهد بود .
امتياز دهيد:
4
تلگرام آیفون آپدیت شد : ویژگی جذابی به تلگرام اضاف...
بدنه آیفون 8 شیشه ای خواهد بود

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.