ورود / ثبت نام

ورود

تلگرام آیفون آپدیت شد : ویژگی جذابی به تلگرام اضافه شده است

تلگرام آیفون آپدیت شد : ویژگی جذابی به تلگرام اضافه شده است
تلگرام رباتی را با قابلیت بازی در حال چت راه اندازی کرد، پس از حالا میتوانید داخل مکالمات خود بازی هم انجام دهید .
تلگرام، نرم افزار پیام رسانی است که پیامها را در هر دو سو رمز نگاری میکند، این پیامرسان  با بروز رسانی اخیر به کاربران اجازه میدهد که در حین مکالمه به بازی نیز بپردازند. طبق اظهارات جدید این حالت به کمک چندین ربات امکان یافته و بازی ها مجهز به صدا و گرافیک خوبی هستند .
در حال حاضر 30 بازی متفاوت برای بازی در چت ها موجود است. اما صدها بازی دیگر احتمالا به زودی و در ماه های آینده ارایه خواهند شد . برای شروع بازی باید با این ربات به صورت مستقیم در ارتباط قرار بگیرید یا برای بازی با دوستان از خط فرمان @gamee در گروه و یا چت برای انتخاب بازی استفاده کنید.
بدیهی است ، شما میتوانید از این بازی ها به صورت یک نفره نیز لذت ببرید، اما اگر به نظرتان رسید که در یکی از آنها بهتر هستید ، میتوانید با به اشتراک گذاشتن آن در چت ها ، دوستانتان را به چالش بکشید تا ببینید در مقابل دوستانتان حرفی برای گفتن دارید یا خیر. همچنین میتوانید از تلگرام بخواهید تا در صورت تغییر سرشاخه گروه مورد علاقه تان به شما اطلاع دهد.
برای آنهایی که دوست دارند برای پلتفور جدید تلگرام بازی بسازند، باید به این نکته اشاره کرد که صرف زمان چند ساعته برای تولید یک بازی در این زمینه جدی که تلگرام تامین کرده ارزش ان را دارد.
البته برای ایجاد بازی های پیچیده تر با گرافیک بهتر ، به زمان بیشتری نیاز خواهید داشت، اما این بستگی به افراد دارد . تیم پشتیبان این پلتفرم بر روی تلگرام تایید کرده اند که این بازی ها بر روی آیفون 4 به بالا قابل اجرا خواهد بود و همچنین دستگاه های اندرویدی 4.4 به بالا.
همچنین ازسایر ملزوماتبرای بازی در چت ها و اجرای این ربات نسب تلگرام ورژن 3.13 به بالا میباشد
 
امتياز دهيد:
6
آموزش بازی پوکمون گو یک واحد درسی در دانشگاه انگلی...
احتمالا سه آیپد سری پرو جدید در بهار 2017 در 2 اند...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.